Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek a kislányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek a kislányos lányokat?

Figyelt kérdés
viselkedésre értem ( kinézet nem feltétlenül)
2011. nov. 5. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
en pl nem..kinezetelre inkabb de viselkedessel az a baj h pedonak erzi magat mellette a pasi...23 f
2011. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nagyon, nagyon nem.
2011. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minél sötétebb, annál jobb, mert akkor mindenre rá lehet venni. Társaságban elég ciki elvinni. Főleg, ha tényleg kislányos, mert akkor simán rányomulhat bárki, aki jól mesél.
2011. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kendrazoltan ***** válasza:
Ha azt értjük ezalatt, hogy komolytalan és "hebehurgya", úgy nem, viszont nekem személy szerint tetszik, ha egy NŐ is tud valamilyen szinten gyerek maradni, de ez ne hisztiben és ilyen dolgokban testesüljön meg. Tehát ha megfelelő mértékben tudja ezt kivitelezni, úgy akár igen... (25/F)
2011. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha butácska, de aranyosan és szereti ha irányítják
2011. nov. 5. 16:37
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretem. Nem az apja akarok lenni, hanem a párja.
2011. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Épp írni akartam, hogy ha nem gyerekes a viselkedése akkor... De aztán olvastam tovább...


Hát a gyerekes viselkedés nem éppen túl pozitív. Legalábbis nekem. Ha külsőre lenne gyerekes, akkor az még oké, cuki meg minden.

Bár ha olyan aranyosan butácska, de azért van valami a koponyájában és felfogja a történéseket, akkor tűrhető.

2011. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon nem, alapból 25 feletti nőkkel kezdek csak mert a mai csajok annyira gyerekesek és vihogós p*csák.

21f

2011. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kendrazoltan ***** válasza:
Ha butuska, akkor inkább nem, mert én személy szerint - bár szeretek sokat ökörködni és komolytalankodni, ha megengedhető az adott helyzetben - vágyom arra, hogy felfogja, amit mondok...
2011. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!