Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány rendes?

Figyelt kérdés

rendes alatt azt értem: nem cigizik, nem iszik, nem beszél csúnyán (vagy csak nagyon ritkán), nem veszekedik senkivel, nem csalná meg a barátját,

kort is


2010. dec. 5. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát igen rohadtul zavaró,csak a bunkó undorító,büdös bagós,alkoholista,trágár szavú,veszekedős,megcsalós lotyókat szeretjük
2010. dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
ze kábé olyan kérdés mintha azt kérdezném,nagyon zavarna ha adnák egy zsák huszezrest?
2010. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En pont olyan vagyok ,mint amit leirtal.Ennek ellenere harom honapja jarok egy punk sraccal es o pontosan ezeket a dolgokat szereti bennem.
2010. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem zavaró, sőt jó is, mert sajnos a mai világban ritka az ilyen ember...
2010. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a baj, hogy nagyon kevés ilyen lány van.
2010. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
egyetértek az előttem szókókkal....ez a lehető legjobb csak tényleg nincs már elég ilyenből...
2010. dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

mit meg nem adnék egy ilyen lányért...

18/f

2010. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt ugye nem komolyan kérdezted, csak viccből???

Szerintem erre egyértelmű a válasz-.-"


18/F

2010. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ez mind szép és jó, de mi van akkor, hogy ha mulya vagy? És teszem azt beszélgetni szeretnék veled és annyit mondasz, hogy: aha, hát, "nemtom" mert vagy nincs véleményed vagy nem mered elmondani. Mi lenne, ha elmennénk szórakozni? Ez alatt azt értem, hogy összeül a társaság valahol és jól érzi magát. Lehet, hogy csak kuksolnál. A nemi életünk milyen lenne? Vak sötétben a takaró alatt? Semmi orál mert az "megalázó"? Persze ez most csak feltételezés, és ha nincs így, akkor semmi kifogásolható nincs abban amit leírtál.


21/f

2010. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért kérdezel ilyen hülyeséget? :o
2010. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!