Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Suliban van egy srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban van egy srác, aki felettem jár egy évvel, és szünetben ha elsétálok a lépcsőn tőle 5-6 méterre észreveszem hogy figyel, meg rámnéz. Továbbiak lentebb?

Figyelt kérdés
(érzékeny vagyok arra ha mások megbámulnak, mindig megérzem, pl. ha utcán a vén nyanyák kibámulnak az ablakon arra is mindig odakapom a fejem, meg ha valaki nagyon néz engem azt is észreveszem) de amint én ránézek ő elnéz másfelé. nem is beszéltünk sosem, myvipen, facebookon, iwiwen se az ismerősöm, ezt hogy ő néz csak 1-1,5 hete vettem észre. Szerintetek szeretne valamit vagy csak párszor meglesett? 16/l (megnéztem az adatlapjait és olyan félénk srácnak tűnik. Pl. azt írta az adatlapján "nem szeretek magamról beszélni, ezért ha azt akarod tudni milyen vagyok, kérezd a barátaim" )
2010. dec. 5. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem kar valamit, ha téged érdekel a srác akkor neked kell odamenned hozzá mert abból amit leírtl ő inkáb megmarad csendes bámulódnak/"hódolódnak"
2010. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy,csak azt hiszed,hogy bámul.
2010. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igaz az ilyen srácoknál nem lehet tudni
2010. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én is hasonló vagyok, csak engem nem szoktak észrevenni a csajok xd 90% hogy tetszel neki, mosolyogj rá, vagy kezdeményezz másképp ha tetszik a srác. kezdetnek netes beszélgetés tökéletes ha félénk.
2010. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem csak kajamaradékos a szád, szal figyelj rá hogy letöröld;)
2010. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: ja, napi 1szer eszem suliba, de ha kétszer látom, mind a kétszer kajamaradékos lenne a szám?:D lol


Szerintetek hogy hívjam fel jobban a figyelmét, mit tegyek hogy lépjen? mert én is eléggé félénk vok...

2010. dec. 5. 16:20
 7/7 djgenyo ***** válasza:
Felakarod hivni a figyelmet akk menny oda szunetbe es apold le ugy mint soha senki es nyeld is le te a vegere tfujd a taknyot rendesen....a mai csjaok tobbsege ehhez ert, vagy hatasos sztem az is ha tokon rugod vagy mosolyogva aztmondod neki: qurva anyad...udv 20F hasznos valasz volt tudom
2010. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!