Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác irt fb-n h tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác irt fb-n h tetszek Szoktam látni a buszon de viszont köszöni nem szokot De a napokban kiderült anyu egyik barátnőjéne a fia lehet az oka h nem akar velem személyesen beszélni De néh észreveszem hfigyel mitegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod mit..?:) Ha neked is tettszik a fiu esetleg mosolyogj ra, vagy ulj melle a buszon ha nekem egy lany tettszene es tudna es mellem ulne az oromtol elrepulnek..:)
2011. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ööhh... ez hogy jön az egészség-> szemprolémák témakörhöz??
2011. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
AZert szemproblema mert szokta latni a buszon..:)
2011. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szörnyű a helyesírásod.
2011. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
78%

Kategória: Szerelem, szex > Egyéb kérdések

Nálam ez van kiírva.. nemtudom ti mit láttok.

Egyébként sztem írj neki akkor facen üzenetet, hogy mivan, és hogy ha írt neked hogy tetszel neki, akkor most miért nem köszön.

Egyébként sztem csak zavarban van:)

2011. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én hasonlóképpen ismerkedtem meg egy csajjal.

Minden reggel nagy szemekkel nézett Én pedig egyik nap írtam neki. Válszolt és megismerkedtünk.

2011. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most már nekem is szex, szerelem de amikor írtam nem ezt írta ki...:D

2x is megnéztem.

direkt...

és a főoldalon is az egészségnél volt úgyhogy gondolom vmi rendszerhiba vagy nem tudom.:)

2011. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én annyit mondanék hogy menny vissza ovodába ...
2011. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!