Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ezt miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik nekem, de nem tudom, hogy ő mit érez. Most kezdtük az új sulit, ott ismertem meg. Egyből barátok lettünk, mostmár a legjobbak. Lehet ezt értem félre? Talán csak azért csinálja ezeket (mindjárt kifejtem) mert annyira jóbarátok vagyunk? Tehát, olyanokat szokott csinálni, hogy akármi van rajtam új vagy más dolog egyből észreveszi, bókol, szünetekben mindig mellém ül, fel szokott magához hívni, meg megkér, hogy menjek el vele az edzésére, stb... Az osztálytársaink már sokszor megkérdeztek bennünket, hogy nem járunk e. Megszokta kérdezni, hogy hogy állok a pasikkal, lett e közben barátom, mert beszéltünk róla, hogy van egy-két srác aki szeretne velem járni. Van, hogyha kettesben vagyunk megsimogatja az arcomat, múltkor meg(tudom, hogy hülyén hangzik) de beleült az ölembe, az mellékes, hogy kinyomta belőlem a szuszt is, de nem zavart. Meg múlt héten felesz vagy merszet játszottunk és hát elég furcsa dolgokat kért tőlem. Szóval, ezek alapján szerintetek csak barátság van köztünk? Meg van még egy bökkenő, hogy van neki egy csaja akit mondjuk szerintem csak kitalált, mert sosem találkoznak, sosem beszélnek, senki sem hallott még róla, még a nevét se lehet tudni. Múltkor jöttünk le az ebédlőből, és akkor találkozott össze egy ismerősével akivel két arcra puszival köszöntek, és mikor mentünk ki akkor azt mondta hogy ő az akit mondtam. Ugyan már, a csajának két arcra puszival köszön? Akkor már minimum szájra puszi. Nem?

Meg mielőtt jött az állítólagos barátnő, azelőtt is így viselkedett velem (mikor még szinglinek mindta magát).


2010. dec. 5. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt ma már 1 szer kiírtad.. és ott is elmondom.. hogy én nem szívesen csókolgatom bnőm más előtt közvetlenül...
2010. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hülye vagy, ha még nem vetted észre, hogy mennyire bejössz neki...

A képzeletbeli barátnő, pedig visszaigazolás neki, hogy akarsz-e tőle valamit és féltékeny lettél-e rá...


Innentől kezdve már csak TE döntöd el, hogy ez barátság-e vagy sem...

2010. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó tudom hogy volt már fent de mindig jut még eszembe néhány fontos dolog
2010. dec. 5. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:
te v@zze ezt már 5x legalább kitetted! Ne szórakozz már légyszives!
2010. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"akármi van rajtam új vagy más dolog egyből észreveszi"

Mondanám, hogy hacsak nem rikító kanárisárga az új felsőd, vagy az új frizurád konkrétan a kopaszság, vagy ilyesmi, akkor nincs az az isten hogy egy heteró pasi MINDIG észrevegye ezeket hacsak nem érdeklődik nagyon komolyan irántad.


Látom mások már unják annyiszor tetted már fel ezt a kérdést. Na erre meg csak azt tudnám mondani, hogy terhes vagy.

2010. dec. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!