Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Titeket ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Titeket ez nagyon kiábrándítana?

Figyelt kérdés
Ha az amúgy okos, intelligens csinos kedves barátnőtök egy sikeres vizsga, jó érettségi miatt lerészegedne egy buliban. Nem úgy, hogy nem tud menni, és beszélni... És persze a barátját se csalja meg. A barátom most látott először nagyon ittasan... nem akarom hogy ez a kép maradjon meg rólam nem szoktam sokat alkoholizálni... És igen elmúltam már 14.
2011. okt. 29. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

érettségiből gondoltuk hogy 14+ vagy...


amúgy jah gáz, kell egy kis önuralom főleg egy lánynál.

2011. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is satu részegre ittam magam a szalagavatón, igaz én fiú vagyok. Ezen mindenki átesik egyszer csak ne csinálj rendszert belőle és nem fogja zavarni. A legjobb lenne, ha megkérdeznéd tőle zavarja-e és tisztábban fogod látni a dolgot.
2011. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek: A sikeres vizsgát és érettségit csak példának hoztam fel. hogy az indokot lássátok, azaz tanulmányi eredményt. Azt nem mondtam hogy én érettségi miatt csináltam volna :)
2011. okt. 29. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemhinném hogy egy egyszeri eset miatt lenne ebből bármi baj. Utólag visszagondolva rá még vicces is lesz, főleg ha csináltál hülyeségeket.
2011. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 General ***** válasza:
Nem vesz el, de nem is ad hozzá.
2011. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem igen.
2011. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, csak ne flörtöljön senkivel. Elég sokat buliztam és rohadtul elszomorító dolog, hogy tök normális lányokból mekkora rib@nc lesz az alkohol hatására.

Ha a barátoddal együtt bulizol akkor nem gond. Együtt lehet hülyéskedni :)

2011. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!