Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már felhozom itt a témát Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már felhozom itt a témát Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Van egy lány...egyik közösségi portálról kértem el az msn címét. Meg is adta. Beszélgettünk jópárszor msn en..de mindig én irtam rá...elég ritkán is van fent. Ezért elkértem a Tel számát. és felvetettem neki hogy találkozhatnánk személyesen is ha van hozzá kedve.

Erre azt válaszolta végülis ő nincs ellene a találkozónak, meg hogy sokszor elfelejti némáról levenni a telóját.


Hivtam is párszor, de sosem vette fel a telót. Volt hogy egy nap 3 szor is. de semmi reakció..msn en sem ir rám.


ennyi hívás után már nekem kellemetlen..., nem vagyok ez a nyomulós fajta.


De jólesne ha legalább MSN en keresne...

Ráirni nem fogok hogy miért nem vette fel..stb..mert tényleg nem tudhatom az okot. megaztán ez az Ő döntése.


Szerintetek is várjak mig ő keres?


2010. dec. 5. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,lehet hogy csak én látom rosszul,de a csajszi nem akar semmit:/...ha napi 3x is hívtad nem hiszem el hogy nem látta,vagy valami,ráadásul msnen se keres:S..szerintem csuzli:/

Messzi lakik Tőled?

2010. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szeretne tőled semmit, ne nyomulj ha valamit akarna biztos rádírt volna msnen vagy visszahívott volna, v akármi... Sztem hagy a pcsába.
2010. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem lakik messze 20 km...
2010. dec. 5. 17:08
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak mert magamból indulok ki.. meg amiket más lányokon tapasztalok, ha netán hivnak is.. és nem tudom felvenni.. rájuk irok max msn en hogy láttam hogy kerestél "bocsi"...

vagy ha én hívom őket és nem veszik fel visszahivnak vagy irnak sms, vagy msn en.. hogy ...

és igy hogy jópárszor Őt hivtam, ráadásul nem is egyszerre..szal volt hogy délben, délután meg este 20h kor is hivtam...semmi. Msn re feljön..semmi..:D értitek...:D

2010. dec. 5. 17:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Naja:D kár hogy mindig azok kellenének akiknek meg én...ez az örök körforgás:DD
2010. dec. 5. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi a kérdés. :) A leírtak alapján elég nyílvánvalónak tűnik, hogy nem akar semmit. Szerintem hagyd a francba.
2010. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, várd meg, amíg keres.

De nem fog, úgyhogy hagyd a francba.

(Ki ő, hogy nem lehet elérni? A miniszterelnök? Vagy királykisasszony?)

2010. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod elérni,mert nem is akarja,hogy elérd.Ha én akarok valakitől valamit,akkor a világ végére is elmegyek randizni Vele.Ha meg keres,akkor okvetlenül visszajelzek Neki.Hagyd a fenébe!
2010. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!