Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is van úgy, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is van úgy, hogy ha meglátjátok itt az oldalon egy szimpatikus fiú/lány írásait, írtok neki, de amint látjátok, hogy néz ki kép alapján és nem tetszik nektek, egyből kiábrándultok belőle?

Figyelt kérdés
Pedig nekem nem csak a külső számít, de ezek szerint mégis felülírná, ha nem jön be egy lány külsőre, hiába kedves, normális, hasonló gondolkodású belsőre.
2011. okt. 22. 00:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Erről van szó. Végre egy realista emberke aki nem olyan marhaságokkal jön, h a belső jobban számít meg hasonlók...
2011. okt. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Smartguy86 ***** válasza:

LOL első :DDDD Egy ember véleménye a mindent elsöprő bizonyíték :D De azért azt elfelejted, hogy ő sem azért írt a másiknak, mert látta a képét, hanem mert szimpatikus volt neki az illető stílusa, személyisége...


Amúgy szar ügy. Ha nem tetszik, nem kell vele kezdeni. Majd jön más neked is meg neki is.

2011. okt. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer nem válaszolt senki, pedig tök normális leveleket írtam. Sőt, sokan le is pattintottak rögtön, hogy itt nem leveleznek senkivel, stb... Iszonyatosan nagyképűek voltak mindig és el voltak szállva maguktól. De azok a lányok is akik rinyáltak, hogy nincs pasijuk és mennyire egyedül érzik magukat stb...


Én mindig mindenkinek válaszoltam ha nekem írtak.


NAGYON rossz tapasztalatom van az itteni nőkkel. Ráadásul sokan írják magukról, hogy ők mennyire nagyon szépek, szinte kelletik magukat, de emellett meg le is van tiltva a privát küldés.

2011. okt. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 kenyerhaj ***** válasza:
Mi a tökömnek akarsz te ONLINE ismerkedni? Nincs vér a pucádban? ÉLŐBEN GUSZIFEJ!!! ÉLŐBEN!!! Ott nem ér csalódás,mert látod az illetőt..erre még nem gondoltál ?
2011. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Copjálle 2.! ^^


Már maga a kérdés is vicc. Minden normális életképes, boldog ember a való életben tanyázik,míg itt csak a lúzer jófiúk, a pufirizsa kockák, meg a trampli csúnyalányok vannak. Elég szerencsétlen aki itt keres párt.

2011. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Smartguy86 ***** válasza:

Hát az biztos, hogy én nem keresnék itt párt. De már neten se egyáltalán. Valamikor tettem vele próbát, azért is van tapasztalatom a témában, de kiábrándító, ami a neten megy. Mondhatja akárki, hogy ott is normális emberek vannak, de kamu az egész. Aki a neten keres párt, azzal már valami baj van, és ez mindig tuti! Vagy lelkibeteg, vagy akármi.


Itt meg aztán még annyira se kell bevállalnia senkinek a felelősségét, nevét, képét, stílusát. Aki még a felhasználónevét se adja meg, annak a véleménye se követhető szinte.

2011. okt. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
00:17 Csak a magad nevében beszélj!
2011. okt. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Itt meg aztán még annyira se kell bevállalnia senkinek a felelősségét, nevét, képét, stílusát. Aki még a felhasználónevét se adja meg, annak a véleménye se követhető szinte."


Ez így van. Van h 22F vagyok, van h 16L, vagy h 27F, de van h 29N... Mikor mihez van kedvem. Ha trollkodni jövök akkor is másnak adom ki magam, ha komolyan válaszolni akkor is.

2011. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

HOL ÍRTAM ÉN AZT, HOGY CSAK ITT KERESEM A PÁROM?!! :D


Vicc, hogy egyesek puszta tényeket vonnak le egy nyavalyás kérdésből is.


Egyébként hogy megnyugodjatok holnap megyek ki terepre lányoknál próbálkozni, sőt ezen a héten is volt már hétfőn egy kalandom és tök jól eldumálgattam az egyik lánnyal.


Na remélem, most már nyugodtan tudtok aludni. xD

2011. okt. 22. 00:23
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"00:17 Csak a magad nevében beszélj!"


Mivel egyik táborba sem tartozok az nehéz lesz, de rád nyilván illik valamelyik!

2011. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!