Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől érzitek magatokat nőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzitek magatokat nőnek?

Figyelt kérdés
Csak egy férfi mellett érezheti egy nő magát igazán nőnek? Mert én ismerek olyan lányokat(nem sokat), akikből csak úgy árad a nőiesség. Ezt hogy csinálják? Mi a titkuk?
2010. dec. 5. 17:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, te férfi vagy nő vagy?
2010. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
természetesen nő:)
2010. dec. 5. 18:02
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el csernustól a nő című könyvet és okosabb leszel:P

20f

2010. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Gondoltam:)

Akkor arra szeretnél kérni tanácsot, hogy hogyan legyél nőies??? Vagy csak véleményekre vagy kiváncsi?

2010. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem nőnek magamat.
2010. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
mindkettő, de inkább a második:)
2010. dec. 5. 18:06
 7/16 anonim ***** válasza:

Talán az lehet az oka, hogy nem próbálnak erőltetett módon, "direkt" nőiesnek tűnni.

Elcsépeltnek tűnik, de legyél önmagad.

2010. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Én sem könyvből vagyok férfi...
2010. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Helmetnek igaza van! És ne legyél bunkó, az pl. nem nőies!

Esetleg hordjál nőies ruhákat, de ha nem hordol, nem sminkelsz, nem használsz parfümöt, akkoris nőies maradsz:P

2010. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő, de mégsem hiszem, hogy csak egy férfi mellett lehet egy nő nőies. Az igaz, hogy a férfi, és a nő természetes kapcsolata fontos, és szükséges mindkét fél teljes, és egészséges lelkiéletéhez.

Mindenki boldogabb, és kiegyensúlyozottabb egy jó párkapcsolatban (már az éppeszűbbek)

Akinek nincsen párja, annak pedig fontos, és jóleső dolog az "elismerés", a "pozitív visszajelzés".

2010. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!