Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Rosszul érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Rosszul érzitek magatokat mikor a pasik megbámulnak? Fiúk! Egyáltalán miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy valaki nem is szép, de először hirtelen azt hiszitek hogy az, majd rájöttök hogy mégsem tetszik? Vagy akit megnéztek, az bejön nektek?
2011. ápr. 14. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiúk! Egyáltalán miért csináljátok?


Hülye kérdés, azért mert jó..-.-

2011. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem nézzen, aki akar csak ne feltűnően és ne szólogasson be.
2011. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha megnéznek (persze ha kulturáltan, és nem füttyögve-beszólogatva), mert az bizonyítja, hogy nem vagyok ronda :)
2011. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy vagyok vele mint az uotlsó:)
2011. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Tyler913 ***** válasza:
100%

Nem ertem a kerdest.Tudod,mi,heteroszexualis ferfiak szeretjuk a noket.Ha egy szep not latunk,megbamuljuk.Mit lehet ezen olyan nehezen erteni?


Bar az,hogy valakit "megnezek",meg nem jelenti szuksegszeruen,hogy tetszik.Lehet,hogy csak furcsa,lehet,hogy epp akkor dontom el,tetsszen-e vagy sem,es "infot gyujtok":)

2011. ápr. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A 2. kérdésre: igen, ha pl hátulról látom a csajt. Lehet hogy jó a teste, szép a haja, de ha meglátom az arcát... van ilyen. De inkább csak akkor, ha csúnya archoz jó alak és ápoltság tartozik.
2011. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
engem azért néznek meg mert ronda vagyok. olyan vicces arcot tudnak vágni :DDDDD (fiúk lányok, fiatalok, idősek egyaránt) :D
2011. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
csatlakozom 22:34, 22:38hoz. potn így vagyok vele.:) jól esik, ha megnéznek, jót tesz az önbizalmamnak.:D
2011. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 ymanon ***** válasza:
100%
én nem érzem magam rosszul, ha megbámulnak... inkább zavarba jövök :D szerintem jót tesz a lányok önbizalmának ha megbámulják őket, vagy mondanak egy két bókot :) de persze azt is csak kulturáltan...
2011. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A lányok is ugyanúgy megnézik a fiúkat. Egyszerűen kulturáltan kell csinálni, nem bámulni, csak rápillantani. Teljesen természetes.
2011. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!