Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk a pasimmal újévkor?

Figyelt kérdés
Úgy lett h együtt leszünk de nekem lövésem sincs, h mit csinálhatnánk. Csak ülni, és pezsgőt vedelni nem akarok. Van 1 film, amit megnéznék, de nem vok benne biztos, h megnézné velem, mert elég beteg film.XD Szerintetek? Mit lehet csinálni? Nem akarom h unatkozzon.
2010. dec. 5. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk betonozni kéne, esetleg átjöhettek.
2010. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szex... pl... :D
2010. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

20:46

Mostmár idegesítesz :P:P


Könyörgöm, legalább egy PICIT legyél akkor már vicces, ne ennyire szánalmasan balf.sz, rajtad csak sírni lehet eddig. istenem.. hahaha, most örülsz?

2010. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

20:48

Még mindig itt vagyok neked ;))

2010. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
film után keX! Vagy gáz 5let? Akkor előtte ne csináljátok 2 hétig, azt jól esik majd
2010. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

:DD

Hát szexre azért nem gondoltam, mert az mindig van ha talizunk. ;$ Am arra gondoltam h megnézzük a filmet esetleg, aztán tv-ben a beteg műsorok, v elmegyünk bulizni vhova. Még nemtom, mert még erről nem beszélgettem vele, de még am is ráér. Majd csak kitalálok vmit, h ne unatkozzunk. :P

2010. dec. 5. 20:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Berakhatod azt a filmet, vagy igen, nézhetitek a tv-t, esetleg ki is mehetnétek sétálni egy fél órára valahova este (úgyis olyan hideg van, legalább összebújnátok), lehetne szeretkezés is, az hogy mindig van, amikor találkoztok, még nem jelenti azt, hogy most ne lehetne.:D
2010. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Még karira ien kuponokat kap, akkor lehet h 1-2-t bevált:P ien szexuális dolgok...pl lenyalom a hasáról a mézet, v vmi. valameiket biztos beváltja, h ne unatkozzunk :Đ
2010. dec. 5. 21:07
 9/14 anonim ***** válasza:
vegyél valami betegesen szexi ruhát és ugy az nap jobban fogjátok magatokat érezni a szex-nél.
2010. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mit jelent, h betegesen szexi? : D
2010. dec. 5. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!