Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljunk a pasimmal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk a pasimmal egy ilyen esős napon a filmnézésen, beszélgetésen,18+-as dolgokon kívül? :D

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek. Nincs ötletem. :|
2010. jún. 21. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Kártya, kockapóker, társasjáték, aztán ha meguntátok, jöhetnek ugyanezek 18+ -os változatai (vetkőzős póker stb) :D
2010. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek ilyen játékaim. :| Ezen kívül nincs más ötleted? :D
2010. jún. 21. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Szar neked. találd fel magad. Menj csinálj vmi értelmeset, nem fontos csak dugni egész nap. Puculd ki a géped. kösd át a kábeleket. főzz egyet, tanulj nyelvet. küld haza a pasid.


18+os dolgokon meg csak a 15 évesek nevetnek ":D"


drb23F

2010. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pasimmal akarok valamit csinálni mert már egy pár napja nem taliztunk és hiányzik. Nyelvet nem kell tanulnom tökéletesen megy a német, angol részben és nem tanulással akarom tölteni a nyaramat. Főzni sem fogok, a pasim szakács tanuló, az az ő dolga. :)

Na és honnan veszed hogy nem 15 éves vagyok? :D Amúgy nem nevetek rajta. Mert komoly dolog a szex. :P És októberbe leszek 16. Szóval 15 éves vagyok igen. :D Köszi azért a "választ". :DD (Ezen nevetek látod?xD)

2010. jún. 21. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy jó ötletem. Csináljatok szerelmi drámát: Te megcsalod a pasidat ő erre meg akarja ölni magát és a te feladatod, hogy visszahozd az életbe.. Tök izgi játék ilyen csúnya esős időben
2010. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy verjétek agyba-főbe az összes plüssmacit
2010. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

na perszee :D

ja meg plüssmacik mi? nem vagyok már gyerek h plüssmacikkal sz*rakodjak xD =)

2010. jún. 21. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!