Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondaná valaki hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondaná valaki hogy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok 1éve vagyok együtt a barátommal nagyon szeretem.Együtt vesztettük el a szüzességünket akkor 3hónapja voltunk együtt.Azóta rendszeresen csináljuk ,és az a baj,hogy egyszer sem tudtam élvezni ,mert beteszi és semmit sem érzek szó szerint ,és az ujját sem érzem szóval olyan mintha csak ott lenne valami és kész.Már kétségbe vagyunk esve hogy ez soha nem lesz jobb.Nem vagyok frigid mert van orgazmusom a orális szextől.Nem a hüvely orgazmus a cél csak hogy legalább élvezzem a szexet.Senki nem tudja hogy mért van ez.Válaszoljatok sokan lécci.
2010. dec. 5. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A hüvelyi orgazmusa nagyon kevés nőnek van. De mint írtad, nem ez a cél.

Az elején én is így voltam vele. Ami nekem nagyon bejött az az, amikor ő van felül és a lábaimat a nyakába teszem, kispárna a popó alá. Próbáljátok ki! ;)


18/L

2010. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát itt szerintem nem kapsz konkrét választ, ezért jobb ha inkább elmész orvoshoz
2010. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen .Írhatnak még mások is:)
2010. dec. 5. 22:49
 4/4 anonim ***** válasza:
én szex közben csak úgy tudok elmenni, ha közben a csiklómat simogatom. ilyenkor intenzívebb az orgazmusom, mint ha csak simán izgatná a csiklómat. próbáljátok ki úgy, hogy hasra fekszel, simogatod maga, ő meg fölötted térdelve hatol be.
2010. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!