Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettetek bele már valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek bele már valakibe, akinek olyan tulajdonságai vannak, amit addig elítéltél?

Figyelt kérdés
Pl. túl sok szexuális kapcsolata volt; kövérebb, mint az eseted; más felfogású...
2010. dec. 6. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. dec. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában ez nem fordul elő, de vannak egészen különleges esetek is. A szerelemben nincsenek szabályok.
2010. dec. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak olyanokba szerettem bele. És ez így szép.
2010. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos igen.
2010. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dohányzik.
2010. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És ez roppant gyakori.
2010. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha erős és igényes vagy akkor nem fordulhat elő.

Bár ilyenkor rövid távon boldogságot okoz, hosszú távon azonban bonyodalmat.

Nekem volt, hogy leadtam az elvárásaimból, aztán gond lett hosszútávon.

Kisebb dologokban lehet, sőt kell is. Külsőben pedig sokkal lazábban kezelem az elvárásaimat mint belsőben.

2010. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!