Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, jártatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jártatok már úgy, hogy próbált nektek udvarolni egy fiú, de ellöktétek magatoktól, aztán valamilyen okból meghalt, és akkor jöttetek rá, hogy mennyire szerettétek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
jézusom
2011. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát bár ő nem próbált meg nekem udavarolni sajnos, de Freddy a Skinsből egyáltalán nem volt szimpatikus, de mikor meghalt nagyon ledöbbentem és sajnáltam, és rájöttem, hogy nagyon is szerettem a karakterét. De egy kicsit úgy hangzik, mintha öngyilkos akarnál lenni:) ne tedd inkább szívjál füvet!
2011. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Basszus, ezen elsírtam magam. Ez nagyon szomorú. :'(
2011. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valakivel az ismerőseim közül már történt ilyen...............de isten bizony ..........nem jut eszembe,hogy ki volt az.
2011. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
velem szerencsére még nem :O
2011. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hidd el nem éri meg azért öngyilkosnak lenni, hogy rájöjjön mennyire szeretett-tetszettél neki.
2011. aug. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!