Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj barátnőmnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj barátnőmnek ha beteszem? (4 hónapig semmi baj nem volt)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 4 hónapja vagyunk együtt, és élünk aktív nemi életet. Sose volt semmi baj eddig, de most kb. 1 hete nagyon fáj neki, amikor beteszem. Ha már tövig bent van, akkor semmi gond, élvezi ő is, de az a rész ahol becsúszik, fáj neki. Már nem vagyunk szüzek, mindkettőnknek volt a kapcsolatunk előtt is viszonya más emberekkel, de egyikünknél sem mutatkozott semmi probléma. Nedvességgel sincs probléma, csúszik rendesen, nem az a baj, hogy nem tapad, egyikünknél sincs szemmel látható elváltozás/betegség, így nem tudjuk mitől lehet. Kérlek, értelmes válaszokkal segítsetek! Köszönjük!
2010. dec. 6. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami fertőzése lehet, ami fájdalmassá teszi a behatolást. Forduljon nőgyógyászhoz és addig hanyagoljátok a szexet, amíg nem látta orvos.
2010. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem is fertőzés. Doki...
2010. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt/van, elmentem dokihoz 2x(mindig másikhoz) is azt mondta semmibajom...nemtudok mit kezdeni vele.
2010. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És ő menjen nőgyógyászhoz, vagy én a nemibeteg gondozóba?

Mit csinálhatnak ott vele(m)? Gyógyszerrel kezelik ez a fajta fertőzést? Bocsi a kérdéseket, de mind2-en elég tapasztalatlanok vagyunk az ilyen jellegű bajokkal.

2010. dec. 6. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Fertőzés, nekem évekig volt. Majdnem ráment a házasságom...

Grapefruit-mag csepp! Olvass utána, csak ajánlani tudom!

2010. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel neki van tünete, neki kell nőgyógyászhoz mennie. Az orvos megvizsgálja, esetleg vesz kenetet tenyésztésre, hogy kiderüljön mi a baj és tájékoztat a további teendőkről. (Mi okozta a problémát, milyen gyógyszert hogyan és meddig kell alkalmazni, kell-e kezelni a partnert, mikor lehet újra szexelni, stb.)


A fertőzés lehet bakteriális, vírusos és gombás is, nyilván csak orvos tudja eldönteni, hogy melyikről van szó, illetve egyáltalán fertőzés van-e.


Ha fertőzés van, akkor jellemzően kap gyógyszert, krémet, kúpot a nő és szintén krémet a partner, hogy mindketten ki legyetek kezelve és ne forduljon elő újrafertőződés.


26/N

2010. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!