Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek meghalt a báttya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek meghalt a báttya, most mit tegyek, hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a bnőmet,meghalt 2 napja a báttya-Nagyon szerette teljesen tönkre van a lány.Azota ép,hogy hozzam is szól,most haraxik rám?vagy ez ienkor elfogadható?hogyan viselkedjek vele?Nem akarok nyomulni sem mert csak halott van,de nem akarom magára hagyni sem!!kérlek segitsetek.
2011. okt. 31. 22:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
hirtelen vagy lassan halt meg?
2011. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
ez most miért lényeg?korhazban volt egyébként a szivével volt valami
2011. okt. 31. 22:23
 3/30 anonim válasza:
100%
Ne szólj hozzá, csak gyengéden öleld meg, és suttogd a fülébe, hogy rád mindig számíthat. Ez talán megteszi a hatását: ha ilyen helyzetben lennék, nekem biztosan ez este a legjobban :) és nem rád haragszik, ez természetes, hogy hiányzik neki a bátyja. Remélem hamar túllép rajta, őszinte részvétem.
2011. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
*esne
2011. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

mert ha esetleg 1 hosszú és lassú betegség lefojása alatt halálozik el akkor a család és a rokonok feltudnak készülni a legroszabbra.


de ha esetleg autóbaleset vagy áramütés esetleg vizbe fulladás, tehát 1-ik percről a másikra következik be a halál akkor az 1 örökre feldogozhatatlan trauma marad a családtagok és barátok számára.


legyél megértő és türelmes.

2011. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért, de hogy ha ezt nem tudod hogyan kezelni akkor szép egy ember vagy. Ha tényleg szereted a barátnőd és nem vagy tirpák akkor tudod te is a választ. Ne csináld, hogy ezt mi mondjuk meg neked hogyan viselkedj.
2011. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

ma 22:24 esnek nagyon szépen köszönöm!!!

Egyebként is nekem is nagyon rossz mert ismertem és olyan mindha a csladtagom vesztetem volna el,mert jó ember volt.Sajnos tudom mien fájdalmai vannak most bnőmnek és ez nekem is ugyanugy fáj :S :(

lehet hülyén hangzik de sosem voltam még temetésen,ugyanis családba senki nem ment még el,és egy datrabig ne is menjen.Ienkor mi a teendö,most nem az öltözékre értem mert azt tudom,de virágot szoktak vinni?vagy csak a nagyon közeli csaladtagok?én mind kivüláló idegen vigyek viragot?vagysem?esetleg koszorut vagy miet?kérlek segits(etek)

:( :( :( :(

2011. okt. 31. 22:31
 8/30 A kérdező kommentje:

nagyon jó,hogy itt is olyan emberek vannak akik kötekedni jérnak feL.sajnos a jó emberek mennek el,az ien genetikai hulladékok meg szennyezik a földet!!

Nem minden nap hal meg az ember bnöjének valameik csaladtagja igy nem tudom kezelni mert hirtelen jött,hanem tudsz megfelelö választ adni ne ugass bele.na szevasz

2011. okt. 31. 22:35
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot semmiképp ne tegyél: ne hagyd magára.


A szülei most nemigazán tudnak neki segíteni, a rokonok ilyenkor inkább a szülők fájdalmát érzik át, szóval azokra sem számíthat. A mai embernek nagyon ritka, hogy volna igaz barátja, szóval arra sem számíthat mindenképp.


Legyél ott vele. Ahogy 22:23-as is írta, öleld át és ne szólj semmit. Mást nem tehetsz.

2011. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Már értem miért nem tudod hogyan viselkedj-.-" Benned semmi jó nincs, ha így tudsz viselkedni. Jól mondtam, hogy ha nem tudod hogyan kezeld akkor egy szép ember lehetsz. Komolyan mondom, ha a bartnőd értelmes akkor dobni fog téged. Ilyen idegbeteggel nem lehet élni.
2011. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!