Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy érett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy érett férfi folyamatosan a melleimet bámulja?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Egy érett férfinek már rá kellett volna jönnie arra, hogy egy nő nem csak mellekből áll, arca is van.

Szerintem bunkóság rá nézve, elismerés a melleidre nézve.

2010. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

1. Szerintem szép melled van.

2. Ez NEM érett csak idösebb férfi, de szellemileg még 16 éves szinten van.

3. A férfitöl elég bunkóság, de ne foglalkozz vele.

2010. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Az érett és éretlen férfiak, leplezetten, vagy leplezetlenül, általában szívesen bámulják a női melleket.
2010. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Persze. De pofátlanul, kocsányon lógó szemmel inkább a fiatal kamaszok, és a .... szokták. Én akár rögtön megdícsérem, bókolok, azután inkább igyekszem nem csorgatni a nyálamat... :-)
2010. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy meg szeretne kúrni!
2010. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos nehéz ellenállni a női mellek látványának. Azért a legtöbbünkbe szorult annyi jómodor, hogy feltűnés nélkül nézelődjünk és nem folyamatosan.
2010. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Olyan melled van, hogy még egy 80-as szintű paladin sem tud ellenállni neki!

Egyébként meg nem tudom... volt már olyan, hogy két idősebb nővel ültem egy munkahelyen. Bejött egy férfi, beszélgettek, majd kiment. Utána az egyik nő mondta a másiknak, hogy a férfi végig a mellét bámulta.


Apropó: fénykép?

2010. dec. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Hát nem a leg illedelmesebb,de ha annyira tetszik neki, vagy érdekesnek találja?

Na, de komolyan ! Ez lehet egy egyszerü érdeklödés jele.Lehet egy sexisztise atakk.De lehet kezdödö demenc ! Ha öszinte és nem túl agressziv , akkor felejtsd el.

Ès nyugodtan ki is fedheted pl.Van nekem arsom is ! Bár finoman ,mert vannak disznók ,akik erre még intenzivebbé vállnak.

2010. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
*vagy egy 80as szintű nightelf rouge sem.
2010. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

mennyire érett? hány éves, és te mennyi vagy?

amúgy a válasz: tetszik neki a melled! 15/L

2010. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!