Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lány egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 éves lány egy 22 éves házas, gyerekes férfival kavar. A férfi minden csajt megdug, aki csak az útba jön, és a 14 éves lánynál is bepróbálkozik folyamatosan, de a lányak is 4 éve tetszik. Ebből mi lehet?

Figyelt kérdés

imádja a lány de nem mer vele lefeküdni mert nagyon erőszakos a fiú,és szerintem még nem lenne jó neki!

De a fiú már állandóan nyulkál és le smárolja a csajt..de a csaj nagyon nagyon szereti ! De egyépként meg a fiú leszarja :S csak ha versenyen vannak akkor nem .


2007. szept. 28. 16:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
a csaj kuldje el a francba a pasit,amig még nem késo és nem fog eroszakhoz is folyamodni,ha nem teszi a csaj(aki gondolom te vagy)akkor meg o a bolond.nem is értem eddig mért nem kuldte a búsba...
2007. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Hajaj!!! Izgalmas lehet ez a pasi annak a lánynak, de akkor most viselkedjen felnőttként: küldje el egyszer, s mindenkorra! Határozottan!
2007. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy a pasi csak "azt" akarja,hiszen le is irtad!Egy 14 éves lány még ne szexeljen,éretlen hozzá testileg-lelkileg(de ezt te is érzed nem?).Maradjon a szerelem plátói abból nem lesz se baj se csalódás.Nehéz parancsolni a szivnek ha szeret,de muszáj az észre hallgatni,na meg a tapasztaltabb tanácsára.
2007. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Hogy ebből mi lehet?

Hát természetesen letöltendő börtönbüntetés is a pasinak, ha kiderül, hogy ilyen fiatal lánnyal próbálkozik!

Nem hinném, hogy egy 14 éves lánynak egy 22 éves pali az ideális. Főleg, ha tudja, hogy csak "azt" akarja. Nem kell az ilyen f*szoknak imponálni, majd talál újabb ágyast magának. Ne áltasd magad, hogy Te kellesz neki, csak újabb trófeát akar. Ha a lelked is érdekelné (vagyi TE magad), akkor valószínűleg udvarolna, nem pedig lerohanna!

2007. okt. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt dolgom 22 évesen 15 éves lánnyal. Nagyon szerettem, de ő csak kíváncsi volt a szexre. Természetesen egy 22 éves fiú szeretne szexelni, és természetes hogy próbálkozik, de attól még érzelmei is lehetnek. Szexeltünk, persze csak orálisan, stb, és nagyon jó volt mindkettőnknek. Sajnos miután kiderült hogy többet is akarok mint sex, mert szeretem, a lány többé szóba sem nagyon állt velem.


Ha az illető házas + gyerekei vannak, akkor eleve halott ügy szerintem.

Szerintem előbb érzelmileg kell közel kerülni valakihez, ha azt szeretnéd, hogy egy kapcsolat sokáig tartson.

2007. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A lány 10 éves kora óta vágyódik egy férfira! Ez csúcs!

Úgy tűnik, hogy ennek a fiúnak most szűz lányra fáj a foga, nem pedig Rád! És akár erőszakoskodni is képes. Ne engedd!! Ez az egész elkövetkezendő szexuális életedre hatással lesz. Másrészt pedig ez bűncselekmény. Egyenlőre foglalkozz a tanulással, sem testileg, de főleg lelkileg nem vagy érett erre!

2007. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
fhúú,felejtsd el a pasit,mert egy nőcsábáz és csak kihasznál..Amig nem késő addig tedd meg!!
2007. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Cstalakozom az előttem szólókhoz, kerüld messziről a pasit! Ő meg szégyellje magát, kíváncsi lennék, mit szólna, ha a felesége vagy a később gyerekei viselkednének így! Bár valószínűleg nincsenek erkölcsi gátlásai.
2007. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én egy 14éves lány vagyok és egy 21éves fiu nagyon bejönne nekem.számtalanszor elképzeltem hogy vele elösször...De aztán mindig rájövök hogy nem lenne az igazi.azt mondta nekem hogy vigyázna rám, de egy 21-22éves fiunak akit a hormonok uralnak, nem biztos hogy szabad hinni.Nekem ez egyértelmü és remélem a 14éves lánynak is az(lesz).remélem okosan dönt
2007. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal. 14 évesen nem lenne jó neked(vagy azt kéne írnom hogy neki?) és egy ilyen pasi csak kihasználna. Max gondolatban de gyakorlatban ne erőltesd, mert rosszul járnál a végén.
2007. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!