Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányoknak annyira számíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányoknak annyira számítanak az érzelmek, akkor miért van ennyi jéghideg és számító csaj napjainkban?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon kellemetlen tapasztalataim voltak ilyen téren, ez is közrejátszik a kérdésemben. Akikkel mostanában találkoztam, azok mindannyian azt lesték, hogy miből származhatna hasznuk, ez alapján választottak párt maguknak. És sajnos rengeteg ilyen lányt látok manapság. De most őszintén: boldogok egyáltalán attól, hogy ilyen életet élnek?
2010. dec. 6. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert érzelmileg éretlenek azért, 20 felett kezdenek el megérni a csajok én úgy vettem észre, addig nem nagyon tudják mit akarnak, nekem most egy 20éves csaj tett be, játszadozott velem, hetente más pasija van:S

Szóval inkább 23tól(persze ez a többségre vonatkozik, biztosan vannak kivételek is)

20f

2010. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem korhoz van kötve...

Tény hogy nagyot fordult a világ, nehéz most már normális, vagy viszonylag normális párt találnod magadnak.

Van olyan 24 éves csaj akinek a felfogása = a 0-val, és van olyan 15 éves aki k*rva érett, pedig még csak 15. :)

Előbb ismerd meg az illetőt vmennyire, és azután lépj. :)

2010. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg így van.
2010. dec. 6. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!