Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy a Magyar nők szépek?

Figyelt kérdés
Eljártam egész Europát és azt kell mondanom ,hogy számtalanszor szebbek a nők máshol na meg nyitottabbak (ez szerintem azért mert megvannak áldva egy külsővel)Itt van Pl:Románia itt is nagyon szépek a nők,Ausztria,Németország,Lengyelország.Most csak ezeket soroltam fel,de miért van ez,valaki tudna e nekem választ adni?
2010. dec. 7. 11:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért, mert annyira keverékek vagyunk, hogy az már másnak szép lehet.

vannak itt ugyanolyan bűn rondák, mint külföldön és ugyanolyan gyönyörűek, mint kint.

2010. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%
Ha annyira gyönyörűek lennének a magyar nők, akkor miért nem nyerünk soha szépségversenyt?..na ez is érdekes
2010. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Szubjektív, mert például számomra az általad felsorolt országok női(főleg a németek) nagyon nem tetszenek. A magyar nőkben még látszik az ázsiai vonás, és az nekem a gyengém, mert hihetetlenül gyönyörű szemeik vannak, egyénfüggő. A nyitottság pedig abszolút egyénfüggő, van aki az, van aki nem.

Az adott ország anyagi helyzete is számíthat, egy szegény országban, mint Románia, nagyobb eséllyel lesz valaki nyitott, ha egy kis pénz is van a dologban, és Magyarország sincs lemaradva ilyen téren.

2010. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Sztem tényleg a magyar nők a legszebbek, a románok viszont pont h az egyik legcsúnyábbak. Mindkét alkalommal, amikor Erdélyben voltam, ahányszor szép lányt láttam, az mindig magyar volt :D De ízlések és ficamok :P

A világon a legcsúnyábbak viszont sztem az amerikai nők. Ahányszor szépet látok (persze sztárokon kívül), mindig kiderül, h nem tősgyökeres amcsi :D

2010. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt azert ne feledjuk, hogy ha nemetorszägban szep nöt lätsz, akkor az 90%, hogy török szärmazäsu!
2010. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ezt mondom ,de a Tv ben egy végben ez folyik ,hogy jaj de szépek ezek a Magyarok ,teli van ezzel az egész televízió ,s közben semmi alapja nincs...
2010. dec. 7. 12:01
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
amugy lätni mäshol is szep nöket, de szerintem is mo.-on aränyaiban több a szep, mint mäshol!
2010. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egy igen hülye általánosítás, hogy a magyar nők szépek. Az igaz, hogy változatos külsejűek a keveredések miatt. Viszont hogy a román nők szépek lennének? Híresen rondák barátom és ez tényleg így van. Már a fiatal nők is közönséges, tipikus román fejűek, fúj.
2010. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

11:55

"Ha annyira gyönyörűek lennének a magyar nők, akkor miért nem nyerünk soha szépségversenyt?..na ez is érdekes

"


Mert meglehet nézni milyen fejűeket küldenek versenyekre.:)

2010. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Szerintem a Románok szépek és most ne csak azért írjatok ,hogy csúnyák mert a rasszizmus meg a fai előítéletek mennek,gondolom ha a szlovákokat írtam volna akkor már ök a legrondábbak...
2010. dec. 7. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!