Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik olyan sokan itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik olyan sokan itt, hogy a problémát magukon kívül kell keresni?

Figyelt kérdés

Most komolyan. Az itt kérdezők közül a legtöbben nem tudnak sem írni, sem fogalmazni, sértegetnek másokat, sem tartás sem egy leheletnyi értelem nincs bennük.

Hihetetlen, hogy nem veszik észre magukat. Ha meg egy-egy kirívóan ostoba kérdésnél az ember megpróbál rávilágítani, hogy már eleve a kérdés is mennyire lehangolóan sötét, a kérdező háborodik fel elsőként, és azt hiszi, rajta kívül mindenki hülye.

Emberek, ugye mások is érzik, mekkora gondok vannak itt minden téren?


2010. dec. 7. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég sok itt a hülye, az már egyszer biztos.
2010. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szente Csaba
2010. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, én vagyok a hibás, sry.
2010. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kedves válaszolók pedig már meg is jelentek, és érdemben válaszoltak a kérdésre, ahogy az lenni szokott.
2010. dec. 7. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, hülye kérdésre, hülye válasz.

Amúgy egy vessző hiányzott a felsorolásból a kérdésedben. Engem nem érdekel, hogy ki hogy ír, ez az Internet és én sem vagyok tökéletes nyelvtanból, egy Internetes fórumon nem a magyar nyelvtan szigorú szabályai érvényesek.

2010. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igazad van, valóban sok hülye ember van itt.

Viszont egyszer valóban volt olyan téma, amikor nem éreztem magamt hibásnak. Nem találtam barátnőt már hosszú ideje és amikor beírtam, megkaptam a lecseszést, hogy nézek magamra, gondolkodjak el, hol a hiba, stb..

de az az igazság, hogy én már attól többet nem tudtam tenni azért, hogy kapcsolatom legyen. Azt az esetet leszámítva valóban egyetértek veled.

2010. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebből is hiányzott a vessző. :)
2010. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, a vessző a lényeg valóban:)
2010. dec. 7. 15:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Neked pszichológusnál a helyed :) Most komolyan!

Mit zavar téged, hogy más mit ír, ha téged hülyéznek le, akkor az azért van, mert hülyeséget kérdeztél, vagy a többiek látják, hogy nem jó, amit csinálsz, és próbálnak rávezetni a maguk módján a helyes útra.

Én már több kérdésemre is kaptam választ, ami kicsit javított az életemen, legalábbis a lelki világom helyre jött egy-két órára. És volt, hogy lehülyéztek, de nem érdekel, mert én voltam a hibás, abból is tanultam.

Ha meg az zavar, hogy hülyeségeket válaszolnak neked, akkor miért nem gondolkodtál az előtt hogy feltetted a kérdést. Itt nem szakemberek vannak, csak olyanok, akik a saját tapasztalataikból merítve próbálnak neked segíteni.

2010. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én még sosem tettem fel itt kérdést, mert magam próbálom rendben tartani a dolgaimat, de nem is erre vonatkozóan írtam.

Ha nem érted a kérdésemet, akkor miért ajánlasz pszichológust? Csak hogy írhass valami keményet, és okosnak hihesd magad?

2010. dec. 7. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!