Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen problémát okozhat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémát okozhat az életemben férfiak terén, ha az apámmal nem túl jó a viszonyunk?

Figyelt kérdés

Olyan 4-5 éves koromig jó volt, aztán valamiért megromlott. Köszönünk egymásnak és ennyi, letudtuk a beszélgetést. Nagyon rossz :( Egyfolytában dolgozott, így úgymond az életemben férfi nem is volt/van. Így bele gondolva olyan rossz, hogy engem sosem ölelgetett férfi ( az apám) és olyan rohadtul vágyom rá. Már az sem érdekelne, ha egy tök idegen tenné, csak férfi legyen :( ( Az apámmal való viszonyom megjobbítására vonatkozó kommenteket inkább ne, mert nem megy (hosszú sztori)

Lehet valami problémám a férfiakkal később ? Vagy nagyobb az esélyem erre, mint annak, aki szerető, törődő apával nőtt fel ?

( Ezt csak így tök névtelenül és így is csak zárójelben jegyzem meg, hogy az idősebb férfiakatt "férfiasabbnak találom, mint a korombelieket.)


2011. febr. 20. 20:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Természetes lány vagyok.
2011. febr. 20. 20:22
 2/15 A kérdező kommentje:
*természetesen
2011. febr. 20. 20:22
 3/15 Moszuke ***** válasza:

lehet bizony..

ezek tudat alatti dolgok lesznek benned és a családod mintáját fogod kivetíteni majd a saját családodra is és ugy leszel vele hogy normális az ha apuci (a férjed) 1 f*sz.

de lehet, hogy tévedek..:)

2011. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az lehet a probléma, hogyha ennyire vágysz rá, akkor úgy leszel vele, hogy mindegy ki az csak legyen, és összeállsz mindenféle sz@r alakokkal. Ha nem esel ebbe a hibába, akkor valszeg más problémád nem lesz.
2011. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkiből mást válthat ez ki!Lehet hogy pont azért találsz egy rendes párt aki téged megbecsül és te is őt!Vagy egszerüen megutálod a férfiakat!Nme tudom mert nem ismerlek!Erre szerintem nehéz válaszolni.Hülyeségeket meg nem szeretnék mondani!

Egy pl tudok mondani,volt egy ismerősöm lány.Ő neki az apja alkesz volt és leszarta a fejét,ahogyan a tiedet!De megtalálta élete szerelmét,akivel már boldogan élnek együtt 10 éve és már 3 gyerekük van!De ez elsülhet vissza fele is,mármint hogy megutálod a férfiakat,vagy pedig mindenkiben az apát keresed és minden féle kapcsolatban belebonyolodsz!Ez rajtad áll tulajdonképpen hogy hogyan képzeled el az életed!

Amúy mennyi idős vagy ha megkérdezhetem?

2011. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem f*asz az apám, de inkább a szeretetét anyagiakkal próbálja kompenzálni. Bár tényleg nem foglalkozik velem.

Nem utálom a férfiakat, csak már nagyon szeretnék valaki magam mellett tudni...

Amúgy 16.

2011. febr. 20. 20:31
 7/15 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz normális rendes férfit találnod, mert kihasználhatják ezt a fiúk. Legyél óvatos az ismerkedéssel. Lehetnek próblémáid emiatt és sok más miatt, de lehet az is hogy szerencséd lesz.
2011. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 poiu ***** válasza:
Egyetértek moszuke + következővel. Nagy baj nem lehet, mert józanul látod a helyzetet. Sem ferfifaló, sem férfigyűlőlő nem lettél. Vagy nagyon szerencsés vagy, vagy nagyon okos (vagy mindkettő :-). A következő, nem könyű kihívás az, hogy ez a bölcsesség megmarad-e a párkapcsolatodban és ami fontosabb, a gyereknevelésben, vagy sem. Ez már nehezebb, mert hajlamosak vagyunk reflexből cselekedni. Neked azonban jók az esélyeid, hogy megtörd a hetedíziglen játékot...
2011. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

És ezzel az idősebbekhez való vonzódással mit csináljak ? Ezt nem úgy kell érteni, hogy a lélegeztetőgépre kapcsolt 80 éves papikára rá akarok mászni.

Egyszerűen ne vegyem figyelmbe ?

2011. febr. 20. 20:57
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont,h nem ez lesz a minta neki,h az apa ilyen.. Nekem sincsen semmilyen kapcsolatom szinte apukámmal,és én tudom,h ha nekem lesz férjem,akkor én nem akarom,h ilyen apa legyen és én tök máshogy fogok mindent csinálni...

Egyébként nekem lehet abban mutatkozott meg ez az "apa hiány" ,hogy csak fiúkkal barátkozom szinte és az első barátom is idősebb volt nálam.

2011. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!