Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami oldal ahol CSAK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami oldal ahol CSAK olyanokkal lehet beszélgetni akik magányosak vagy félénkebbek?

Figyelt kérdés

Nem sima társkeresöre vagy ilyesmire értem, hanem olyan oldalra ahova ha felmész akkor tudod, hogy csak olyanokat találhatsz akik egyedül vannak, félénkebbek vagy ilyesmi.


16/L


2010. dec. 7. 18:14
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd össze nyugodtan, aztán majd alakul valahogy! :D
2010. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
akkor holnap, vagy pénteken nekilátok :D
2010. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Előre is kösz a többiek nevében is! :D
2010. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
jaja jó lenne egy ilyen fórum! el ne felejts majd szólni ha kész :D
2010. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim válasza:
Nekem is jól jönne egy ilyen oldal
2010. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
igazából, pénteken már nekiláttam, csak amit csomagot szedtem le, az kaka volt, így nézelődök neten, hogy mi lenne a jó :D, lenne még 1 ötletem: adjatok msn címet (pl privátba), összegyűjteném az embereket, és akkor közösen jobbat tudnánk alkotni, mert ide főleg ötletek kellenek
2010. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Nem kell annak hiperszuper modernnek lennie. Csak egy sima, egyszerű fórum is megtenné. Msn-címet csak azért nem adok, mert különösebb ötletem nincs, ráadásul nagyon hülye is vagyok az ilyesmihez :D Személy szerint teljesen rád bízom! :D
2010. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

13:36

csatlakozom. megadnám az msn címem, ha csak egy kicsit is konyítanék ehhez. de am tényleg nem kell túlragozni szerintem :D

2010. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

x:Tudom, beígértem h megcsinálom, csak időm nem volt. :D

De ami késik, nem múlik.

u.i.:most már rakok 1 "x"-et elég:D

2010. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

x: eddig ennyi:

[link]

2010. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!