Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami oldal ahol CSAK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami oldal ahol CSAK olyanokkal lehet beszélgetni akik magányosak vagy félénkebbek?

Figyelt kérdés

Nem sima társkeresöre vagy ilyesmire értem, hanem olyan oldalra ahova ha felmész akkor tudod, hogy csak olyanokat találhatsz akik egyedül vannak, félénkebbek vagy ilyesmi.


16/L


2010. dec. 7. 18:14
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
nekem nem hozza be :(
2010. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Alakul-alakul :D Csak így tovább, hajrá! :)
2010. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
na most nekem is behozta :D jól néz ki :D
2010. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Ez már működőképes, vagy csinálgatod még?
2010. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Na én vagyok a kérdezö, csak kitiltottak azóta. Szóval egész jónak néz ki, igaz, hogy nagyon egyszerü, de müködhetne, csak kicsit elkéne valahogy indítani :)
2010. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint még nem működik...(Azért a feltételes mód, mert az angol nyelvtudásom talán 5 szót ha kitesz...:D )
2010. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Hát eleve nincsenek témakörök, csak a teszt. Na meg szerintem jobb lenne magyar fórumra váltani inkább.. Ajánlom az sg.hu-s fórumokat :)
2010. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Azzal csak az a baj, hogy könnyebben megtalálnák olyanok is, akiknek közük nincs a mi "témánkhoz", és erre fogadni mernék...Persze magyar nyelvűnek én is jobban örülnék.

A másik gond az, hogy aki megcsinálta a miénket, annak nem lehet privátot sem írni, hogy informálódjunk kicsit...

2010. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Hát ez az :S
2010. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
x: bocs, de az ünnepek miatt most feltorlódtak a dolgok, most úgy néz ki van szabad időm, így ráérek
2010. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!