Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy utasítsam vissza a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utasítsam vissza a lányt úgy, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, aki nagyon rendes, sokat hülyülünk együtt, mindig van valami közös témánk és a baráti körünk is kb. megegyezik. Ez a lány ma vallott szerelmet nekem msn-en. Sajnos hihetetlenül ronda, egyáltalán nem ad magára, szinte akkora bajsza van, mint egy serdülő fiúnak. :S

Nagyon érzékeny csaj és nem szeretném megbántani. Azt nem mondhatom neki, hogy "Bocs, de hihetetlenül ronda vagy!" Ti hogyan mondanátok el neki? 18/F A lány 17 éves.


2010. dec. 7. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nem akartam más lány előtt mondani, hogy az én szívem másé... ENNYI!...
2010. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem érzel iránta többet jó barátságnál amit kár volna elrontani blablabla...
2010. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Figyelj, nem akarlak megbántani, de én csak barátként kedvellek" Szerintem ez teljesen korrekt, én ezen nem tudnék besértődni...

16L

2010. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaja, az lenne a jó inkább h van valakid, akár távkapcs v valami, ha talizni akarna vele, bár nem hiszem :D
2010. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Tán csodállak, ámde nem szeretlek, S képzetem hegyvölgyedet nem járja."


Mond meg neki egyszerűen hogy nem akarod, akárhogy is mondod mindenképpen rosszul fog esni neki, de majd kiheveri, ilyen esetben az egyenes válasz a legjobb.

2010. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez azért ciki, mert bármit mondasz, úgyis tudni fogja, hogy a külseje miatt van, mert ugyebár egyébként megértitek egymást. Mondj annyit, hogy Te inkább nem, és slisszanj el! Tényleg.
2010. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az lenne a szép, ha ilyen esetben el lehetne mondani, hogy ápolatlannak tartod, gyantáztasson, meg ilyesmi. És ki tudja, lehet, hogy vonzódnál később hozzá. Ehelyett hazudsz valamit, a lány tudja, hogy a külsejével van a baj, de nem változtat, és mély sebeket ejtesz...
2010. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na szépvagy! Többet látni nem akarlak te paraszt... Én aszittem kedveljük annyira egymást, hogy nem mondod rólam, hogy csúnya vagyok! itt a vége... bunkó paraszt.. tudod kinek van bajsza...
2010. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!