Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem gáz? Innentől kezdve akárhányszor meglátom, röhögnöm kell. Mit csináljak, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz...


Tavaly szilveszterkor egyik haverommal összetalálkoztunk az utcán, totál részeg volt. De nem az a fajta részeg, aki teljesen be van borulva az agyába, hanem ugye újév volt, bulizott, és az örömét velem is meg akarta osztani. Szinte a nyakamba vetette magát, és elkezdett mindenféle baromságról beszélni. Kicsit dumáltunk, aztán egy idő után a szexre terelődött a szó (vagyis ő terelte oda), és kifejtette, hogy szerinte milyen az igazán jó szerető. Megkülönböztetett "bögrétlen", "egybögrés" és "kétbögrés" csajokat, és el is magyarázta nekem, miért így nevezi őket. A bögrétlenek az unalmas lányok, a "egybögrések" pedig azok, akik - kapaszkodjatok meg - szex közben leverik a bögrét az asztalról (???), a kétbögrések pedig az extrém jó csajok (???). Szerintem ezzel a bögre dologgal azt próbálta kifejezni, mennyire aktív az ágyban a csaj, de valami olyasmi is lejött a szövegkörnyezetből, hogy ő nem ágyban, hanem az asztalon szokta csinálni...

Nagyon sokat ihatott.


Ekkor már néztem nagyot, de még mindig nem hagyta abba. Elkezdett mindenféle kaktuszokról beszélni. Szerinte ha egy lány igazán élvezi a szexet, akkor "véletlenül belenyúl a kaktuszba" (????), és büszkén mesélte, hogy egyszer olyat nyújtott a csajának, hogy az lefejelt egy kaktuszt XD


Ezek után én már azt hittem, hogy nem is csak ivott, hanem valami mást is tolt, bár nem olyan fazon... Mindegy, egy darabig tököltem ezen, de aztán hagytam annyiban. Ez egy éve történt, azóta lett egy új barátnője, egy elég konzervatív lány. Tegnap először jártam a lakásukon, egy tankönyvet kértem el. Belépek, és azt látom, hogy TELE VAN KAKTUSSZAL A LAKÁS. Mindketten kaktuszrajongók.


Ezek után én annyira elkezdtem röhögni, hogy alig tudtam beszélni, és nem is tudtam elmagyarázni, mi bajom. Ráadásul az íróasztalán volt egy csomó bögre, ilyen "a világ legjobb informatikusa" meg ilyenek. Erre még jobban kellett röhögnöm, és most már valószínűleg mindketten hülyének néznek. Én igazán nem akarom megsérteni őket, de tegnap értelmet nyert a szilveszteri zagyvaság, és ezek után nem biztos, hogy ugyanúgy tudnék rájuk nézni... vagyis, nevetés nélkül. Mindig elképzelem a csajt, ahogy leveri a bögréket az asztalról, meg lefejeli a kaktuszt.


Tanács?


2011. márc. 3. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ez marha nagy. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Bocsi :'DDDDDD

2011. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellemetlen a találkozás vele innentől fogva, akkor kerüld el. Ha mégsem tudod elkerülni, mert olyan jó barátod, stb, akkor egyszer amikor négyszemközt lesztek meséld el neki a történetét. Vagy csak meséld el úgy, h "képzeld az egyik barátom mesélte, h imád az asztalon szexelni bögrékkel..." :D
2011. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "ami szívemen - a számon" módosított esete: ami farkamon- a számon.
2011. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hahhahahah xDDDDDDDD ez oriasi :DD
2011. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
"egyszer olyat nyújtott a csajának, hogy az lefejelt egy kaktuszt" - itt kitört belőlem a röhögés, feldobtad a napom:) Hogy ne (nagyon) offoljak, 13.13-as tanácsát tudnám én is javasolni, és még egyszer kösz ezt a sztorit... :D
2011. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm, köszönöm :D sikerült feldobnod ezt a fárasztó napot is :D:D áldom a neved xDxD
2011. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj én sem tudnám nevetés nélkül megállni. Szerintem ha nagyon kínosnak érzed, akkor kerüld vele a találkozást.
2011. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hehe jó... :)
2011. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ezek betegek.komolyan mondom.
2011. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért, ha jól belegondolsz:

1.Rengeteg ép bögre. Ergo:nem sokat vertek le.

2.Sok kaktusz.Ergo:igy lehet esély, hogy legalább egyet lefejel.


Amúgy jó sztori.

2011. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!