Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pasiknak majdnem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasiknak majdnem minden reggel van merevedésük, akkor mit csinálnak osztálykiránduláson?

Figyelt kérdés
Úgy értem lányok meg fiúk csomószor átmennek egymáshoz és egy szobában alszanak. (Szigorúan alszanak - legalábbis nálunk. :D) Mindig én kelek fel utoljára, szóval nem tudom mi van. :D
2010. dec. 7. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most állítsd be a telefonodat rezgőre, arra tuti felkelsz és nézelődj :D.
2010. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát ugyanúgy merevedésük van ott is, a részleteket pedig nem tudhatom, de ez jól titkolható...
2010. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

de most mit parázol?:D

addig takaró alatt maradsz:D

fiúk között meg nemgáz.. csak hanem 13 évesek vagytok akik kiüvölték az utcán h xy nak állt a farka:D

2010. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon mélyen alszom, előbb kelnének fel többiek, mint én. :D Na de a kérdésre valami válasz??
2010. dec. 7. 22:26
 5/17 A kérdező kommentje:
Hogyan tudják eltitkolni? Mennyi idő míg elmúlik? Mmint olvastam h pár perc, de kínos helyzetben az sokkal többnek tűnik..
2010. dec. 7. 22:27
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykiránduláson nem szégyen reggel mások előtt kiverni.
2010. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jó de mikor lányok is vannak a szobában!!
2010. dec. 7. 22:31
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi...Annyira fogsz izgulni, hogy vagy nem áll fel, vagy nem fogsz vele foglalkozni...

Én is voltam osztálykiránduláson, de nekem nem nagyon állt fel...

2010. dec. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :D
2010. dec. 7. 22:39
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Akkor meg nem mindegy?! Egyik fiú sem fog vele büszkélkedni, amikor felébred, hogy "Nézd!!!Áll a f@szom!!!"

Bár a mai világban ki tudja...


Vagy kíváncsi vagy, hogyan néz ki? Hívd félre valamelyik osztálytársad és csókolózz vele és közben, vagy utána told le a nadrágját és lám! Láthatod...

2010. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!