Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentenek a hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek a hasonló tettek szavak? Lépjek e én?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit régóta ismerek és pár éve rájöttem hogy szerelmes vagyok belé de nem akartam vele közölni mert féltem hogy elmúlt volna a barátság.és egyesek szerint egyértelműen belém van zúgva. Azt tudtam hogy bejövök neki mert ezt megbeszéltem vele:$. Amikor rám néz a szemei olyanok mintha a megfélemlített kincsére tekintene.Egyszer majdnem az ölébe húzott (csak megijedtem és béna voltam). és a derekamon felejtette a kezét. célozgatott rá hogy szép vagyok de nem történt semmi . És nem tudom hogy gáz lenne e így 2 év hülyítés (egymást hülyítettük szerintem)és 8 év ismeretség után ha megkérdezném hogy akkor mi van. (mellékesen még egyikünknek sem volt komolyabb párkapcsolata)(16 éves vagyok:$)
2010. dec. 8. 19:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem , ha őszinte vagy az csak jó, ha elégérettnek tartod magatokat akkor le tudtok ülni , el tudod mondani mit érzel , és ha ő véletlenül ezt nem viszonozná , ha elég intelligens a barátságotok sem megy tönkre, felvezetőnek kérhetsz tőle tanácsot erről nevek nélkül :)
2010. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm :) csak elég félénk vagyok és nagyon pesszimista (bár nem mindennel kapcsolatban9
2010. dec. 8. 19:32
 3/16 anonim ***** válasza:

Ő is pontosan ugyan úgy van mint te, nem tudja, hogy lépjen-e.Lépj te ha mersz, de először azt próbáld meg, hogy ha egymás mellett ültök és csak kettesben vagytok, akkor simogasd meg a kezét, nézz mélyen a szemébe, és közben gondolj arra, hogy bárcsak megcsókolna, ha ekkor sem veszi a lapot csókold meg te.

20f

2010. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy elég bátorságom lenne hozzá de kösz és majd erőt veszek magamon:)
2010. dec. 8. 19:50
 5/16 anonim ***** válasza:

A srácod is ezt gondolja, hogy nincs elég bátorsága:D

Valamelyikőtöknek lépnie kell különben marad ez a helyzet:)

20f

2010. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
az a gond hogy már majdnem két éve ez a helyzet és attól félek hogy őt már nem is érdeklem lemondott rólam(és nem lehet vele normálisan beszélni sem mert zavarában mindig hülyeségeket mond nagyon nagy fantáziája van)
2010. dec. 8. 19:58
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint vagy lépsz te, vagy soha nem jöttök össze.

Vagy kideríted valahogy, hogy tetszik-e neki valaki, mondjuk felveszed msnre egy kamu címmel amit te csinálsz, és egy másik lány képét kirakod msn képnek és összebarátkozol vele, aztán rákérdezel, hogy tetszik-e neki valaki, és ha azt írja, hogy te tetszel neki akkor sima ügy mert ha közeledsz hozzá akkor tudhatod, hogy biztosan sikerrel jársz:)

2010. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
msn-en szoktam vele beszélgetni mert elég jóban vagyunk csak elég titokzatos és vannak olyan dolgai amit nem tudom miér csinál
2010. dec. 8. 20:21
 9/16 anonim ***** válasza:
De vedd fel egy másik címmel és más valakinek add ki magad, azt írtam, és úgy lehet hogy elmondaná, érted...
2010. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem mert elég jó titoktartó de megpróbálkozom vele kösz:)
2010. dec. 8. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!