Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék leszbikus lenni. Miért ver az Isten? Én a férfiakat szeretném szeretni, nem a nőket. Semmi esély rá, hogy ez megváltozzon? 20L

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 13:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

A legnehezebb és legrosszabb a szembesülés. Ekkor a legtermészetesebb, hogy undorítónak és taszítónak találod a helyzetet, állapotot és magadat is. Ez azért van, mert tudod, mi lenne a helyes, mi lenne az, amit normálisnak neveznek, és még sem úgy érzel, ahogyan a társadalom által helyesnek vélt és elvárt lenne.

Ha mostanában szembesültél, akkor még lesznek nehéz napok, hetek, amíg eljutsz odáig, hogy kicsit könnyebb lesz (és egyre könnyebb elfogadni), az elején a nehéz, de lesz jobb!

A választás a te kezedben van; találhatsz társat, akár férfit, akár nőt. De mind a kettőnek meg lesz az előnye és a hátránya is. Ha férfit választanál társul, a társadalmi normát követed, normális családi életed lehetne, azonban ez nem azt jelentené, hogy a férfit szerelemből szereted. Ekképpen is le lehet élni egy életet, akár boldogan is. Ez tőled függ.

Ha nőt választasz társul, akkor nyilvánvalóan egy idő után vállalni kell a dolgot. Nem könnyű, de így is lehet teljes az életed.

Bár úgy gondolom, hogy most egyelőre még nem hosszú távon érdemes gondolkozni, egyáltalán nem is érdemes agyalni ezen. Tudom, hogy nehéz ilyenkor, de próbáld meg elengedni a gondjaidat, és ne gondolj rá. Ne akard mindenáron bebizonyítani, hogy hetero vagy, sem azt, hogy más. Ez idővel le fog tisztulni előtted. Különösen is ha időközben találkozol valakivel, akit szeretni tudsz (akár férfi, akár nő).

Egy ilyen szembesülés alapjaiban ráz meg, az alapok összedölnek, és ezeket az alapokat újra kell építeni. Az addigi terveid, vágyaid, céljaid egyrésze elvész vagy átalakul. DE nem föltétlenül kell, hogy minden álmodat elfelejtsd!!

Az önmagunkkal való szembesülés akkor történik meg, amikor arra készen állunk. Akár hiszed, akár nem, ez a dolog sem véletlen éppen most bukkant elő. Elég erős vagy az önmagad megismeréséhez ahhoz, hogy képes legyél a boldogságod érdekében helyes döntést hozni!!!

2010. dec. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Szia! Én 24 éves vagyok és leszbikus. 4 éve ismertem be magamnak ezt az egészet, de előtte 3 évet szenvedtem. Gyűlöltem magam, nem akartam, azt hittem csak szerencsétlen vagyok és mindig rossz pasival kezdek, de nem. Ez van, és el kellett fogadnom. Féltem rettenetesen, hogy mit mondanak majd a szüleim, a barátaim, féltem, hogyha elmondom nekik, egyedül maradok. Aztán egy reggel úgy ébredtem, hogy le*zarom! El kell fogadnod magad így is,mert különben boldogtalan leszel, depressziós stb. Hidd el, nem annyira gáz ez ,mint ahogy azt gondolod. Tényleg tapasztalatból mondom ezt. Először nem tetszett a dolog senkinek, de nem ítéltek el még a szüleim sem. Azt mondták az a lényeg, hogy boldog legyek, és ha nekem így jó, akkor legyen. Eleinte ha idegen társaságba kerültem, feszélyezve éreztem magam, nem szerettem volna hogy kiderüljön, de mára eljutottam arra a szintre, hogyha megismerkedem valakivel, legyen az új munkatárs, vagy haver, bárki, azzal kezdem, hogy figyu a helyzet az,hogy a lányokat szeretem. Lehet hogy csak én vagyok ilyen szerencsés, de tényleg nem volt semmilyen rossz tapasztalatom. És azt kell mondanom, hogy mióta saját magamat sikerül elfogadnom, azóta sokkal boldogabb vagyok, kiegyensúlyozott és felszabadult. És meg is lett az eredménye, 1 éve komoly kapcsolatom van, és most fogunk összeköltözni :)

Egy kicsit bő lére eresztettem itt a dolgokat, de a lényeg az, hogy ezen úgysem tudsz változtatni. Próbálkozni lehet, de értelme nincs. Sétálj, menj le futni, hallgass zenét, és gondolkozz és próbáld elfogadni! Ne gyűlöld magad, nem tehetsz róla. Én sem akartam leszbikus lenni, de ezt dobta a gép.

Sok sikert kívánok neked, és csak ismételni tudom magam, ne utáld magad!

2011. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Jah, és azt kihagytam bocsi. Írtad, hogy attól félsz hogy máshogy kezelnek majd. Igen, ez így van. Jönnek majd hülye viccekkel, csípkelődnek "jajj de meleg van itt" vagy ne te hozd a fagyit,mert elolvad, de ezek számomra tényleg csak viccek voltak. Soha senki nem gondolta úgy, hogy most ő ezzel engem bántani akar, és én is csak nevettem ezeken. Máshogy kezelnek igen, főleg a pasik. Együtt fogtok csajozni. :) De tényleg! Biztos van olyan jó barátod, akinek elmondhatod, aztán ő segít majd neked ebben, akár a baráti társaságodba bevinni.

Ne legyen félreértés és nem mondom azt, hogy húúú milyen király dolog leszbikusnak lenni, mert nehéz. De én lazán fogtam fel, és így jól sült el a dolog, és nagyon szerencsésnek érzem magam.

Mégegyszer sok sikert, és kitartást!

2011. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
hogy alakul a dolog? ahogy nézem eltelt másfél év az uccsó komment óta.. :) még mindig nem barátkoztál meg magaddal? még mindig hetero életre vágysz? :))
2012. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
"Szent Pál a rómaiaknak írt levelében pedig a pogányokról írja, hogy Isten ,,kiszolgáltatta őket a tisztátalanságnak, hadd gyalázzák meg saját testüket" (1:24); és a ,,saját gyalázatos szenvedélyeiknek vannak kiszolgáltatva"
2013. márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
nekem sem könnyű a helyzetem a leszbikusság miatt a párkeresés nehéz nekem meg a korom miatt is 26 vagyok de 16 évesen könnyebben ment. szex centrikus de viszont békés birkatürelmű gyengéd s az ágyban vadulni durvulni csak szexuálisan szerető srác vagyok bár én amondó vagyok hogy a csaj a pasit szeresse inkább persze nekem nem baj ha biszex a csaj mert k*vára imádom a lezbi filmeket ez tény és való. másrészt a környékemen Borsod megye alig van belevaló csaj aztán mivel egyre több lezbi lesz igy még nehezebbé válik, hogy csajt találjak. szóval nem könnyű nekem.
2016. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
bár ha én csaj lennék a pasit biztosan szerelemből szeretném az hótziher 100% :-) én megbízhatónak tartom magam le lehet tesztelni nyugodtan bátran ;)
2016. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!