Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Nem vagyok leszbikus.15/L

Figyelt kérdés

Elég kínos az ügy és kérlek kezeljétek komolyan.

Szóval én egy 15 éves hetero lány vagyok.

Tegnap átmentem a legjobb barátnőmhöz, ketten voltunk, DVDztünk. Egyszer csak felvetődött valahogy a pasis téma, őt tudni illik most vágta át csúnyán a volt barátja. Ment ment a beszélgetés és egyszer csak megcsókolt. Aztán egyre durvult a dolog és a végén együtt maszturbáltunk. Utána csak felálltam és hazamentem, ma nem voltam suliban, mert nem akartam vele találkozni. Mit tegyek?


2011. okt. 12. 18:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerda este van.
2011. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Biszex vagy, vagy csak kíváncsi. Nincsen vele semmi gond. :D (vans is ezt mondja. :D)
2011. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
hát ez kemény és közbe semmitnem is beszéltetek egymáshoz? hívd fel vagy beszéljetek emailbanfacebokon akárhol. ne érezd magad gázul ez miatt sokan kipróbálják :D az erő veled van :)
2011. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Hát... ezek szerint még is az vagy. :D Élj tovább így, vagy halj meg, nekem tök mindegy.
2011. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Bocs... mégsem vagy az... mint előttem mondták biszex vagy... összekevertem hirtelen a 2-t :D
2011. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy kérdező, nem lenne baj ha beszélnél vele, mert ha kerülni fogjátok egymást, az csak rosszabbá teszi a helyzetet :)


elain szia :) <3

2011. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
69%
nincs semmi bajod. ilyen korban ez "természetes"
2011. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

csak kipróbálta. ettől még nem kell biszexnek vagy leszbinek lennie... ne tömjétek már a fejét hülyeségekkel, csakhogy egyel többen legyenek a homo klubbotokban!


ez csak egy botlás volt nem kell úgy felfújni. beszéld meg a barátnőddel és kész.

2011. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia, shanana! :D <3
2011. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
gyakori love
2011. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!