Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

A szokásos szitu, amivel sztem már tele ez a honlap...

Tetszik egy srác - nos, nem csak tetszik, 5 éve odavagyok érte és már másra sem bírok gondolni, és kezdem unni, hogy ilyen tehetetlen vagyok... Mert persze hozzá se szoktam szólni, és nagyon szeretnék összejönni vele! Sokszor gondoltam rá, hogy odamegyek és megmondom csakúgy, akármennyire hülyének néz, úgysem érdekel már...

De reménykedem hogy mégiscsak tetszem neki és nem nézne annyira hülyének. Honnan lehet megtudni, hogy tetszem-e neki? (olyasmire gondolok, hogy viselkedése, beszéde, ilyenek... Vannak ilyen jelek egyáltalán?)


2010. dec. 9. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

....

....

....

Találkozhatnánk valamikor? :-)


(a pontok tetszőlegesen irányított beszélgetést jelképeznek. Jó taktika, ha valami tök lényegtelen témát adsz a beszélgetésnek, pl: hogy tegnap előtt a xy utcán egy fekete bmw majdnem lefröcskölt... lehet nem igaz de behozhatod hogy most miért vannak ilyen bunkók akik még lassítani sem tudnak egy tócsa előtt. Az ilyen "töklényegtelen" dolgokról lehet a legjobbakat beszélgetni).

2010. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak jelek, de nem biztos hogy Ő az a kategória, aki ki is mutatja. Sőt.. Ha egyértelmű jeleket adna, nem kérdeznéd meg! De ha tetszel neki, szerintem 5 év alatt biztos közölte volna veled, úgyhogy szerintem ez felejtős
2010. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én el tudnám képzelni, hogy tetszem neki, csak ő az a fajta, aki elég menő, én meg "túl rendes" vagyok hozzá, és sztem nem mondaná meg, mert rontanám az imidzsét xD
2010. dec. 9. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz, csináld. A gondolkozás elrontja a romantikát. Bárkiről el lehet képzelni, hogy milyen, a gyakorlat azt mutatja, hogy ezek általában nem jönnek be.
2010. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szakértője lettem ennek a témának!:D 3 éve vagyok odáig valakiért,és midig figyelem a reakcióit,ha ott vagyok a közelében.Onnan tudod,hogy bejössz-e neki,hogy:1.Ha belépsz valahová és ott van,egyből felkapja a fejét és figyel,ahogy mész.2.Mindig néz,de a szemedet,akkor tuti nem csak annyit akar.3.Egyből mosolyog,jó kedve lesz,amikor meglát.4.Hangosan beszél,hogy rá figyelj.5.Ha szemeztek nem fordul el,hanem mélyen belenéz a szemedbe,hogy szinte belepirulsz.Ha tudsz lépni,nics akadály,akkor finoman beszélgess vele,komoly dolgokról akár és majd úgyis látni fogod a reakciójából,hogy érdemes-e próbálkozni.
2010. dec. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!