Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Hogyan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nekem nagyon tetszik. Viszont nem tudom eldönteni, hogy én tetszem e neki. Azt észrevettem már, hogy sokszor néz, néha odajön beszélgetni is velem, és már féltékennyé is próbált tenni. Én viszont félénk vagyok, és nem mernék kezdeményezni.
2009. nov. 13. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Féltékennyé próbált tenni?
2009. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen
2009. nov. 13. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogyan?
2009. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
El kezdett flörtölni egy lánnyal, csak azért, hogy lássam, közben meg nézte, hogy mit reagálok.
2009. nov. 13. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác? 20?
2009. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy zavarta, hogy ott vagy amikor a lánnyal akart flörtölni xD
2009. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17
2009. nov. 13. 19:02
 8/11 anonim ***** válasza:
A válaszadók sem fogják tudni eldönteni hogy tetszel e neki:) De komolyan épp ez a hülyeség az egészben, hogy olyan lányok akik el tudnák dönteni hogy mit akarnak, olyan lányok miatt szívnak akiket féltékennyé kell tenni, meg ilyen baromságokkal lehet megszerezni, meg nem szabad kimutatni az érzelmet nekik és akkor lesz valami. Ha nem is kezdeményezel, de mindenképp nagyon kedves legyél vele (persze ha ő sem bunkó) és az érdeklődést mutasd iránta, hogy minden érdekel ami vele kapcsolatos azon a szinten ami még nem túlzás:) Ha mégis úgy érzed hogy minden meg van benne és megbízható, valahogy tudod venni a bátorságot, ma már az sem gáz ha lány kezdeményez, mert később ugyanazt adhatja minden téren mintha egy olyan pasi lenne mint aki már sok nőt megszerzett a szövegével.
2009. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

próbálj meg a közelében lenni: de ne mindig!

például menj oda mellé magyar előtt, és jegyezd meg, milyen bén ruhát vett ma fel a tanár :D


vagy találj ki valami hasonlót. a trükk, hogy ne lógj folyton a nyakán! és néhány apróság.. használj (ha már használsz, tekintsd tárgytalannak:D, vagy próbálj ki más illatot:D) parfümöt, és érd el, hogy a közeledben legyen!


ja, és figyelj oda az apróbb "gesztusokra"..

2009. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? 14?
2009. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!