Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak engem irritál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem irritál?

Figyelt kérdés
De most komolyan. Vannak akik úgy írják, hogy sex, meg sexi. Hát ezeken röhögőgörcsöt kapok. Ha még magyarul se tudnak, mit akarnak? Agyam eldobom mikor olvasom, hogy "14 éves nő vagyok, sexelhetek a pasimmal?". Titeket nem zavar?
2010. dec. 10. 06:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
NEM!!mennyi bajod van,igen ráérhetsz!!:D:D
2010. dec. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
miért így nem érted mit akar? az még engem is idegesíteni tud amikor vki abszolút magyar szavakat borzalmas helyesírási hibákkal ír le, de az h egy amúgy se magyar szót nemzetközien ír le, nem gond. meg egyel kevesebb karakter is, én megértem mert én is lerövidítek mindent. nem jelenti azt h nem tok magyarul csak lusta vok az utolsó porcikámig.xD
2010. dec. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
náha engem is, de engem az életkora jobban :D
2010. dec. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Irigylem a problémáidat...újabb 2kilobájtot loptál el a világhálóról
2010. dec. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

engem is irritálnak ilyen dolgok :)

meg a rövidítések, pl vki, vhogy. hát letörik a keze, ha teljes hosszban leírja? :D

a klasszikus helyesírási hibákról (mindíg, muszály) ne is beszéljünk. sebaj, ez megmarad nekünk, nyelvtan-náciknak, senkit nem érdekel, hogy ki hogyan ír. megértjük, füstölgünk egy kicsit, aztán szeva'

2010. dec. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
miért ,az milyen ,hogy Tolna megye székhelye Szexárd városa ?
2010. dec. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak téged. De már szóvá sem teszem, mert a 13-14 évesk kis libák nem fogják fel. Az még egy dolog, amikor valaki főnévként használja, hogy sex. De amikor elkezdik ragozni, hogy sexuális, én a szavakat magyarul szoktam magamban kiejteni, és ez így nagyon vicces, sekszuális. Igazából de, csak téged irritál, én már csak mosolygok rajta, és tudom, hova rakjam a kérdezőt.
2010. dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon bosszant, de hát láthatod, manapság a legtöbben magasról tojnak az ilyesmire.
2010. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szörnyű. Ilyenkor akaratlanul is úgy olvasom, ahogy le van írva. Iszonyatosan idegesítő:S:S
2010. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is atomgáz, be is szóltam már érte egy-két kérdezőnek. A legnagyobb fail a "sexi", ezzel simán ki tudnak kergetni a világból.
2010. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!