Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha 15 éves vagyok de mégis hatalmas csiklóm van? Páromat nem zavarja de engem kifejezetten irritál, hogy a kisajak kb.1-1,5cm-rel kilóg combjaim között!

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 22:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon jo, izgis !
2009. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Meg lehet műttetni, de nagy a valószínűsége, hogy nem fogod élvezni onnantól a szexet, mert átvághatják azokat az idegeket, amik ezért felelnek.

Muszáj lesz megbékélned vele, vagy vállalod a teljesen felesleges és drága kockázatot, amit szerintem 18 éves korod előtt nem csinálnak meg.

2009. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem minden nőnek kilógnak a kisajkai, kinek jobban, kinek kevésbé, és ha a párodat nem zavarja, akkor tégedet sem kellene. Már volt itt párszor ilyen kérdés, és a válaszokból az jött le, hogy a fiúk, férfiak szeretik.
2009. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
engem eddíg sosem zavart ha egy csajak kilógott vagy kicsit csunyácska puncija volt....egy haverom szerint semmi különbség..."luk-luk" és én is így gondolom:):):)
2009. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Az úgy jó ahogy a jóisten odatette. Az a normális, ha túlnyúlik a nagyajkakon, elvégre az a feladata, hogy védje a hüvely bejáratát. Ha megműttetnéd, egyik dolog, hogy elveszíti védelmi funkcióját, sokkal könnyebben/hamarabb kapnál el fertőzéseket, gombákat, másik dolog meg, hogy nem valószínű, hogy ugyanúgy élveznéd a szexet, mint ezelőtt (ennek pszichés és biológia okai is vannak). Pusztán esztétika miatt ennyit ártani magadnak butaság lenne, és a legtöbb pasi igenis a természetes puncit szereti, nem a megszabdaltat! ;)
2009. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Várjatok egy kicsit! Ti itt mind a kisajkakról írtatok, a kérdező pedig fogalomzavarban szenved valószínűleg: a csikló és a kisajak nem ugyanaz! A kisajak nem baj, ha kilóg, a csikló viszont gáz, ha nagy, mert attól pénisz-szerű a punci!
2009. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Helló, nekem volt nagyon vékony, nőies csajom, akinek óriási volt a csiklója, és ha beindult akkor rendesen lehetett szex közben érezni, hogy valami ott lent nyom. Szabályosan "felállt neki". Úgy élvezett, mint egy állat. ÉS a normális életben senki nem jött volna rá, hogy milyen kincset hordoz a fiúk számára a bugyijában... :)


Szóval örülj a nagy csiklódnak, a fiúk hamar megtalálják!

2009. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem is olyan...és én is15 vagyok...tudnál netről belinkelni képet h körülbelül milyen neked? csak érdekel h másnak mi a nagy.
2009. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Küldj te képet, vagy linket, és mondom hogy mi a szitu:)
2009. ápr. 1. 20:56
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Különleges vagy. :) Szerintem sexy lehet.
2009. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!