Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek hányból hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hányból hány fiú tetszik meg az utcán? Úgy sac per kb?

Figyelt kérdés

Olykor azon tűnödök, tetszek e másoknak. Ma megfordítottam a kérdést, és megszámoltam hányan tetszenek meg az utcán. 43 korombeliből 5-en voltak. De csak 1 volt olyan akire azt mondanám, hogy hű de jól néz ki. Persze tudom,hogy nem tetszhet mindenki. Viszont ha így nézem a dolgot akkor máris könnyebb megérteni/elfogadni, hogy kinek hány embernek tetszek.

Szóval ti hogy álltok ezzel?


2010. dec. 10. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Ez korfüggő. Én pl az ötvenhez közelítek. Tíz szembejövő pasiból nyolccal rögtön ágyba tudnék bújni. Mit ágyba? Be egy kapualjba és mindent bele.

A 20 és 30 közöttiek 95-a jöhet. Két és fél évtizede valahogy olyan arányban volt ez nálam, mint nálad most.

2010. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát bulik alkalmával mikor megyünk oda aztán haza akkor elég sok pasival találkozok...hát hogy melyik a korombeli én azt nem tudom de olyan 16-22 között vannak...

hát 30-ból 2-3!

2010. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom, minimum, hogy valaki Brad Pitt legyen :D
2010. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20-ból 5 tetszik, de úgy 100-ból 2 akkor húzhatna meg amikor csak akar :)
2010. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy 20ból 1-2.Sac per kb.
2010. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!