Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha egy férfi feneke vagy háta szőrös?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Engem nem zavar egyáltalán. De azért ha nagyon (tényleg nagyon) szőrös, az már nem annyia szép.


Pl. ez:

[link]

2011. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
engem egyáltalán nem zavar
2011. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretem, ha nem nagyon szőrös.

Viszont az egyik volt barátom irtó szőrös volt (annyira nem, mint a link), amikor először levetkőzött... hát... de nem tökéletesek az emberek.

Nem a szőr miatt szakítottunk.

2011. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LadyLee ***** válasza:
100%

Nem zavar. Persze az extrém szőrös hát nem igazán szép, de abszolút lényegtelen akkor, ha az emberek között meg van a vonzalom. Extrém szőrös pasim még nem volt, de mondjuk olyan, akinek nagyon pattanásos volt a háta, igen. És cseppet sem zavart, ugyanúgy imádtam.


Meg mondjuk pl. Andy Garciának is eléggé szőrös a háta, de tuti nem rúgnám i az ágyamból. :)


Ami viszont kifejezetten taszít, ha egy pasi szőrtelenít. Legfeljebb azt viselném el, ha mondjuk az extrém szőrös hátát legyantázza.

2011. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Én nem szeretem, ha egy pasi teste szőrös, kifejezetten taszít... De a szép körszakállért, borostáért megveszek! :)

23N

2011. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem zavar, de ha a háta ( lapockája etcetc ) is sötét szőrös az nem tetszik annyira :S de télleg csak háton taszít inkább máshol nem:)
2011. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mus musculus ***** válasza:
Ha kicsit (tényleg csak kicsit) szőrös, nem zavar, viszont egy átlagos mennyiségtől már tudok irtózni. Ez van, nem tehetek róla. A seggfedele különösebben nem izgat, az úgysem olyan régió, amit gyakran megjárnék.
2011. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

engem nem zavar ha egy csávonak kicsit szörös a hasa az még sexy is de ha már tulzotan az zavaro :P

ha feneked meg nem tetci h szörös borotváld le ha tulzotan az

2012. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!