Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
Bárhova megyek a legjobb barátnőmmel mindig őt nézik meg a pasik engem észre sem vesznek... pedig én 175cm magas vagyok a bnőm meg csak 158... nagyon elegem van ebből én mindig csak közvetítő vagyok csak azért beszélnek velem a pasik mert kíváncsiak a bnőmre, rám soha.. pedig mindig szépen kisminkelem magam, a hajamat is kivasalom.. nem tudom elhinni hogy egy törpe méretű csajt néznek meg és nem engem... mit csináljak??:(
2010. dec. 10. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél fel gázálarcot.
2010. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tomii999 válasza:
Szia! hát a magas nöket (bocs) nem anyira szeretik xD meg nem a smink teszi az embert vagy ... nemtom h nézel ki vagy a bnöd tegyél képet :)
2010. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én imádom a magas nőket!:))
2010. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért vegyél vissza, mert nem minden pasi szereti a colos nőket. :D Hiába vagy góliát, ha a pofád rondább a pasik szemében, a barátnődé pedig szép. :)

Téged is megfognak nézni ne aggódj, csak ne állj a barátnőd mellé. ;)

2010. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen magas vagyok... Engem viszont megszoktak bámulni és hidd el ez nem mindig olyan jó mert tud ez nagyon zavaró is tud lenni olykor! Nem a smink meg a magasság meg a kivasalt haj számít hanem a kisugárzásod, hogy jól érzed e magad a bőrödben és nem azon agyalsz hogy miért a "törpe" barátnődet nézik meg..
2010. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"nem tudom elhinni hogy egy törpe méretű csajt néznek meg és nem engem... mit csináljak??:("

Milyen barátnő az ilyen?:S Lehet irigynek lenni rá, de azért ez már bunkóság.

2010. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
......Lotti??? TE vagy az?? XD
2010. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lotti,LOL:xD De,komolyan,milyen barátnő vagy,ha ilyeneket mondasz róla?Nem csoda,hogy átnéznek rajtad,ezek után.
2010. dec. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hallod, magasságod nem izgat, egy formás fenék, szép arc viszont már annál inkább, a barátnőd nyilván formásabb
2010. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!