Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék lefeküdni a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék lefeküdni a párommal, de?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlős vagyok.Illetve az a gond,hogy kicsi a mellem és azon aggódok,hogy mivan ha nem tetszik neki.Mert eddig minden barátnője olyan volt,hogy volt mit rajta fogni...én meg vagyok a 156 centihez 40 kiló...70A-s 'cicivel'.Hogy lehetne ezt leküzdeni?:/
2010. dec. 10. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már veled van, akkor annyira ugyse érdekli :) Énse jövök össze olyan csajjal amelyik nekem nem jön be :)
2010. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem érdekel minket annyira a mell, mint ahogy azt sokan hiszik:)

Nyilván mindenki tudja, hogy nem egy Amerikai pite filmben van, ahol mindenki óriási szilikoncsöcsökkel rendelkezik. Szóval ne aggódj, ő mindenképp gyönyörködni fog benned. Máskülönben nem volna veled.


Nekem az exbarátnőmnek nagyon pici mellei voltak. De nekem nagyon tetszett.:)

2010. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, együtt érzek veled. Nekem olyan kicsik hogy melltartót sem kell hordanom ,mert még a legkisebb is nagy. Emiatt mindig rosszul éreztem magam emberek közott nem igen szeretek lenni, mert komolyan úgy néznek rád mit egy leprásra... De a lényeg, hogy aki szeret az úgy fog szeretni ahogy vagy, nekem volt 2 elég hosszú kapcsolatom , és most is van egy elég régóta,és egyiket sem zavarta, sokat beszéltünk róla, de mindig aztmondták, ők így szeretnek. Elfogadni én sem tudom magam, nem tudok ellene mit tenni, de legalább ha a párommal vagyok felszabadultan érezhetem magam, mert tudom, hogy őt nem zavarja.
2010. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek.Első kérdésem amire normális válaszok érkeztek :)
2010. dec. 10. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kis mellű lány is lehet nagyon szép!
2010. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már le akarsz feküdni vele, akkor nem tegnap jöttetek össze, gondolom.

Akkor pedig már elég jól tudja, mekkora a melled. Mégis mit gondolsz, nem néz oda? Vagy nem látja a ruha formáját?


De ha még hozzá se ért, akkor még ne feküdj le vele. Először ismerkedjetek össze egymás testével.

Elsőnek vegyél fel valami lazább pólót, és vezesd egy kicsit a kezét, hogy a ruha alatt megtalálja a melled.

Abban biztos lehetsz, hogy a közben a szerszáma nem lesz kicsi! Akkor pedig nyugodtan folytathatod az ismerkedést - ha látod, mennyire jól esik majd neki, egy idő után te se fogsz szégyenkezni.


Amúgy meg olvasgass, mert itt legalább hatszor volt már a kérdés. Nem írt ki párat, mikor föltetted?

2010. dec. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!