Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most lesz 2. hónapja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz 2. hónapja, hogy fog. Gátlót szedek, hülyén hangzik de még mindíg nem merek gumi nélkül lefeküdni a párommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokkal jobb gumi nélkül ezért is kezdtem szedni, csak ez olyan hülye berögződés lehet vagy nem tudom, hogy gumit húzunk meg hasonlók. Nem tudom mitől félek mikor gyógyszert szedek, szeretnék nyugodt lenni csak olyan nehéz...Hogy nyugodjak meg, vagy mit tudnék csinálni? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2010. jún. 14. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam mint te. Az első levelet végigszedtem + még 5 szemet és csak utána mertem vele gumi nélkül lefeküdni, és a kövi mensimig imádkoztam :D Aztán amikor megjött, rájöttem, hogy tényleg ez véd a legrendesebben. Ne aggódj, még neked is furcsa, hogy nem kell gumi. Ez miatt ne idegeskedj, nem éri meg :) Nyugodtan csinálhatjátok anélkül is.
2010. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én csak a legelső fogamzásgátlós alkalommal aggódtam picit, de annyival jobb érzés volt,meg az orvosomban is megbízom aki ezt ajánlotta, h megnyugodtam.figyelj szerintem ha ennyi idő után is így aggódsz felesleges pénzkidobás a drága gyógyszer.talán egy pár hónapig használj óvszert, és utána próbáld meg újra szedni a tabit, hátha addig oldódsz picit.mennyi ideje élsz nemi életet?

20/L

2010. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen elég "furcsa" még... Köszi a választ :)
2010. jún. 14. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:

:-D Hát persze...megvéd... scak hogy tudd,nincs 100%-os biztonság, rengeteg sztorit hallottam, hogy rendesen gyógyszer mellett esett teherbe..

Szóval a félelmed nem alaptalan...

Én nem szedek gyóygszert, nálam a pasik védekeznek, ha pedig már összeszokott páros vagyunk,akkor megszakítás...nálam ez bejött, 10 éve így csinálom, nem akarok hormont szedni...sok rosszat hallottam

De visszatérve a problémádra, van egy barátnőm, a pasija unszolására kezdett gyógyzsert szedni és neki is megvolt ez a para, sőt, neki végig megvolt ez, mióta a gyóygszert szedi és időnkétn megkérte a párját, hogy csinálja gumival...én lennék anynira önző, ha állandóan bennem lenen egy félsz, csak úgy szeretkeznék, ahogy szeritnem nekem a legbiztonságosabb...

2010. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én az első alkalommal is már gyógyszert szedtem, így sosem használtunk gumit. féltem, hogy véd-e, de megnyugodtam, mikor megjött, de azért mindig ott van egy kis félsz bennem, hogy vajon megjön-e most is, nem én leszek azon kevesek egyike, akik gyógyszer mellett esnek teherbe. mondjuk én elég aggódós vagyok, szóval tényleg nehéz megnyugodni.
2010. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a 3. eveltol voltunk egyutt gumi nelkul, nagyon feltem, hogy megjon-e, hogy hatott-e a tabi, de megjott es tudom,h most mar ezutan nem kell feljek
2010. jún. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!