Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
nos...
2010. dec. 10. 16:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

van egy csajszi, márciusban találkoztunk, bemutattak minket egymásnak, pár szót dumáltunk de annyi.

megtetszett, de azóta nem is találkoztunk, viszont még aznap bejelöltem iwiwen, de nem igazolt vissza, írtam neki üzenetet, erre az volt a válasza, hogy te minden lányt bejelölgetsz akit bemutatnak neked?! ezt elutasításnak vettem, elnézését kértem, és annyiba maradt az egész.

errefel múlthéten összefutottunk discoban, a buli végefelé ő jött oda hozzám, beszélgettünk egy fél órát, aztán elbúcsúztunk és mindenki ment haza.

nah itt jön a lényeg... a beszélgetés során, amikor rákérdeztem a márciusi iwiwes "nemvisszaigazolásra", arra azt mondta, hogy túl hamar feladtam, nem voltam elég kitartó.

ez valahol igaz is, nah gondoltam, akkor majd most... buli utáni hajnalon bejelöltem

ismét, írtam is neki üzit(semmi tolakodót), errefel visszaírja, hogy hagyjuk ezt légyszi, minden jót.

hmm, mondom ez egy próba a kitartásomra, 2 nap múlva megint üziztem neki, erre meg azt írja hogy szálljak le róla...

komolyan nem értem ezt a csajt... nem akarok tolakodóan rámenős meg zaklató se lenni, de

"elveszíteni" sem akarom, nemtudom mit tegyek, elbizonytalanodtam.


nagyon tetszik benne pedig az, hogy a számát se adta meg még, randit se tudtam lebeszélni vele... ez lehetett a hülyítésnek is a jele ugyan(vagy épp annak hogy leakar koptatni), vagy pedig a "nehezen adom magam, küzdjön meg értem a srác" eset áll fenn...

barátja nincs!


én: 22/ F, ő 18/L

2010. dec. 10. 16:08
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmi nem jó neki, kényes kis p.icsa, hagyd, inkább keress egy normálisat...
2010. dec. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
végigolvastad?
2010. dec. 10. 16:12
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem kell foglalkozni az ilyen infantilis kislányokkal. El se tudod képzelni, (a kérdésed láttán) mennyi szenvedéstől mented meg magad, ha ezek után személyes összefutásokkor is maximum egy sziára korlátokod a beszélgetést. De a legjobb, ha komolyan veszed a kérészét, leszállsz róla, és tudomást sem veszel róla.

33F

2010. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, végigolvastam.


első

2010. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

de most akkor inkább ne is próbálkozzak?


és ha ez egy "durva próba" a kiartásomra célozva?

2010. dec. 10. 16:15
 7/15 anonim ***** válasza:

Kérész! LOL

Természetesen a "kérését"!

2010. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De, próbálkozz, csak ne nála. Egy párkapcsolatnak kettőn kell, hogy múljon, nem úgy, hogy "nem álltad ki a próbámat", meg ilyenek.
2010. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az igaz, de valahol tök jó az szerintem, ha egy csaj nem adja könnyen magát, a mai világban már sajnos nem túl gyakori...
2010. dec. 10. 16:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Az viszont elég rossz, ha valaki hülye, és ez a mai világban sajnos túl sokszor áll fönt...
2010. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!