Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Kapuzárási pánik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés

már egy ideje nagyon tetszik egy nős pasi, de mindent megteszek, hogy ne legyen közünk egymáshoz. egy ismerősöm szerint csak azért vágyom annyira rá, mert kapuzárási pánikom van. én inkább egy kislánynak érzem magam, aki most ismerkedik a szerelemmel. mit gondoltok? Mikor kezdődik a pánik?

36 l


2011. okt. 27. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kapuzárási pánik nőknél az szokott lenni, mikor hirtelen gyereket akarnak. Szóval ez nem az. Ez ugyanolyan vonzalom lehet nálad, mint bárki másnál..
2011. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért érzed magad most kislánynak, mert szerelmes vagy és vonzódsz hozzá nagy valószínűséggel, ez az érzés ilyenkor természetes.
2011. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az pedig, hogy megpróbálod elfelejteni, és nem engedni a csábításnak, nagyon példaértékű lehet sok ember számára. Tudom milyen nehéz, én is ilyen helyzetben vagyok.
2011. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szóval nem pánik? az jó! és te? megoldod vagy csak küzdesz az érzéseid ellen? nem akarok példaértékű lenni egyáltalán, csak a teljes érzelmi káosz van körülöttem. nem ehhez vagyok szokva, a racionális dolgokat jobban szeretem. egyszerüen nem merek közeledni hozzá, pedig (talán) bejövök neki.
2011. okt. 27. 23:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Te most azért nem közeledsz felé, mert nős vagy azért, mert nem mersz?
2011. okt. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért az sokat elárul,hogy nem azt írtad 36/N,hanem 36/l.

És azért tetszik a pasi,mert tetszik és kész.

Gondolom örülsz,hogy végre valaki észrevett.

Elhanyagolt embereknek ennyi bőven elég,hogy fellángoljanak.

2011. okt. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Velem az van, hogy én sem tudom biztosra, lehet, hogy bejövök neki. De nős, nem akarom őket szétválasztani. Az én esetemben, a bejövök azt jelentheti, hogy csak szeretőt akar, mert túl fiatal vagyok, ahhoz, hogy szerelmes legyen belém. (szerintem) Én viszont 100%-ig szerelmes vagyok belé, és eszméletlenül vonzódom hozzá. De tudom, hogy nekünk nincs közös jövőnk, a korkülönbség miatt, ezért mivel nagyon szeretem, nem akarom, hogy elváljon a feleségétől, hogy egy kis affér miatt velem, egyedül élje le a hátralevő életét. Talán még a felnőtt gyerekei is elfordulnának tőle. Ez nem tehetem meg vele. Ehhez nekem nincs is jogom. De nagyon nehéz, mert legszívesebben.. ááá.. mindegy.
2011. okt. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem, azt hiszem, nem azért nem közeledek hozzá, mert nős, inkább mert nem merek. Én az apát látom benne, azzal kevésbé foglalkozom, hogy felesége is van. Én sem tudnám a gyerekétől elszakítani.

Mekkora az a nagy korkülönbség?

Nem akarsz a szeretője lenni? Nem örülnél neki, ha csak annyit is, de tőle kapnád? A mi esetünkben ő nem akarja ezt, pedig nekem az a néhány perc is megérné, tudom, hogy nem kaphatok tőle többet.

Ha nagyok már a gyerekei, nem szenvednék meg, mint 5-6 éves korban, szerintem.

2011. okt. 28. 08:10
 9/11 anonim ***** válasza:
30 év van köztünk. Az a baj, hogy nincs közös jövőnk. Ezért ha össze is jönnénk akkor, igen max. csak a szeretője lehetnék, de pár év múlva én szeretnék majd családot, ő pedig akkor már tényleg nagyon öreg lesz. Szóval megérné az a 2 év szeretői viszony majd neki, úgy, hogy lebukhatunk közben és akkor tutira elválik tőle a felesége.. A lánya pedig szerinted mit fog gondolni a dologról, ha megtudja, hogy fiatalabb vagyok még nála is? Nekem persze hogy megérné, és nekem csak jó lenne. De nem lehetek ilyen önző, pontosan azért mert szeretem.. Biztosan szereti még a feleségét, csak már nem vonzódik hozzá. Emberileg biztosan szereti. És ez már elég ahhoz, hogy ne egyedül kelljen meghalnia. Tudom, nem kéne ennyire előre gondolkozni, de azért teszem, mert egy ilyen szeretői viszony életeket változtathat meg, ha lebukunk. Én is azt gondoltam eleinte, sőt akartam, hogy a szeretője legyek, de aztán rájöttem, hogy ha igazán szeretem, akkor elengedem. Mindazonáltal nem tudom biztosra, hogy egyáltalán szeret-e, ha meg igen, akkor azt sem, hogy bele menne-e egy ilyen viszonyba.. Bocsi a kisregényért.
2011. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen, egyetértek veled, de ezzel, a "ha igazán szeretem, elengedem" gondolattal nem. honnan tudod, ő min megy keresztül? Ha igazán szeretnéd, megkérdeznéd, hogy ő mit gondol és nekem is ezt kellene tennem. Lehet, hogy ő pontosan a 30 év miatt nem tesz semmit. szerintem megengedhető egy-egy viszony olykor, mondom ezt úgy, hogy még nem volt viszonyom, ha érzelmeken alapszik és nem csak a testi vágy hajtja a feleket. szerintem így kisebb a sérülés és a fájdalom.
2011. okt. 28. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!