Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki? help

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? help

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és van egy fiú(11 éves) akinek szerintem tetszek. Sokszor együtt járunk haza, mosolyog, kedves és aranyos amikor velem van. Csillognak a szemei. Viszont a bnőmmel már nem kedves :( A buszon is mellém szokott ülni pedig van még csomó hely! Sokszor utánozza a mozdulataimat és mikor nem várom meg fut utánam XD Na akkor a lényeg. Szerintetek tetszem neki?
2010. dec. 10. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

hablablabla blabla blablabla blabla bla bla bla blabla bla bla bla blablablabla blablablablablablabla blablablabla blabla

na és a lényeg: igen

2010. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:
ühüm.
2010. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja.
2010. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
inkább babázzál
2010. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
thanks és az utsó naon hülye vagy:D
2010. dec. 11. 14:23
 6/7 valaki112 ***** válasza:
Szerintem talán.Én is 12 vagyok és arra jutottam hogy a 11 éves fiúk még elég komolytalanok és hááát.....az biztos hogy nagyon nagyon szimpatikus vagy neki! Így tovább ;DD
2010. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. dec. 11. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!