Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem egy eléggé jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy eléggé jól kinéző és rendes pasinak. De félek összejönni vele, mert én nem vagyok olyan szép, nem érzem méltónak magam hozzá. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja találkoztunk először. Már elejétől fogva nagyon jól éreztük magunkat egymással. Viszont azt nem gondoltam volna, hogy képes lesz nőként tekinteni rám (és nem csak barátként). De végül kibökte, hogy szeretne velem gyakrabban találkozni, kettesben is (randi-szinten). A szivem kiugrott a helyéből az örömtől amikor mondta. De most dilemmában vagyok, a kinézetem miatt.
2011. okt. 22. 17:48
 1/9 A kérdező kommentje:

Egy barátnőm mesélte még, hogy amikor a jól kinéző pasijával elmentek szórakozni, akkor a Barbie stílusú lányok elkezdtek fujjogni, hogy hogy-hogy a barátnőmmel jár ez a jó pasi, mikor a lány nem is néz ki olyan jól...

Félek velünk is ez lenne :S

2011. okt. 22. 17:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha mindig ettől félsz, mikor lesz párod? Ne aggódj és ne törődj mások véleményével, ez a te életed.
2011. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lökött vagy :D Hidd el százszor többet érsz mint azok a plasztikcicák ;) Carpe diem, járjatok! Ne parázz és sok sikert :)
2011. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Lehet hogy te is nézel ki úgy csak te látod magad rosszabbnak. Amugy meg ha neki tetszel akkor mit számit ki mit mond? Legyetek boldogok :)

Nekem is volt már hasonló gondom amugy. Akkor abból nem lett semmi sajnos,de nem e miatt. De azért én is elgondolkodtam akkor ugyan ezen. hogy hogy tudnék megtartani egy ilyen pasit. De amugy lehet csak nekem tetszett ennyire. bár az is elgondolkodtató,hogy ha ránézek az utolsó 2 barátnőjére hát...mit nem mondjak,é jobban nézek ki mint ők. Olyan átlagosnak tartom magam. vagyis néha szépnek néha csúnyának XD

2011. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne parázz ezen. Haverom "csaja" is ugyan ilyen, hogy" áá nem vagyok én olyan szép", meg "úúristen lekéne adnom már x kg-t". Haverom meg tiszta ideg miatta, hogy sehova nem bírja elhívni (emiatt) a csajt, pedig neki tökre bejön az alakja.


Kedves kérdező, te is Szombathelyi vagy véletlenül?!

2011. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy a párod szépnek találjon. :) Mások véleményével meg ne is törődj! Biztos csak irigyek a plasztikcicák. :)

20/L

2011. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rettegve mész bele egy kapcsolatba, abból jó nem sülhet ki. Abból sem ha megalázkodva teszed ugyanezt, gondolok itt erre: "nem érzem méltónak magam hozzá".

Inkább add át magad az érzésnek, a szerelemnek. Most komolyan olyan "emberek" véleménye számít, akik nem ismernek és nem tudnak rólad semmit? A világ tele van ilyen felszínes sznobokkal. És hidd el, az fog a legjobban fájni nekik, ha nem foglalkozol velük, sőt kineveted őket, és a pasid megcsókol előttük.

A világ tele van olyan emberekkel, akik utálnak minket. Vagy a szemünkbe mondják, vagy a hátunk mögött. Olyan ember nincs, akit mindenki kedvel, mindenki imád, ezt fogadd el! Ha pedig utálnak Téged, vagy irigykednek rád, akkor meg miért számítson a véleményük? Hogy megkedveljenek? Nehogy ilyeneknek akarj megfelelni!

És több önbizalmat! Ha Téged választott, akkor biztos van benned olyan dolog, amiért Téged akar! De szerintem csak kevés az önbizalmad ezért ostorozod magad. Ezt ne tedd!

Őszintén kívánom, hogy legyetek boldogok a választottaddal! 29F

2011. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Benkoos ***** válasza:
100%
Felejtsd el az ilyen"nem érzem méltónak magam hozzá"dumákat.Emanci-punci vagy,vagy nem?Élvezd a dolgokat,ahogy jönnek,ne törődj másokkal.Hajrá :) 32/F
2012. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen ez nekem is ismerős. Nem vagyok egy Brad Pitt. Összejöttem egy nagyon csinos lánnyal. Vagyis ő szeretett volna randizni velem. Elmentünk szórakozni. És a bárnál nyomultak rá a pasik. Egyszerűen levegőnek néztek. Mintha nem is léteznék. Úgy gondolták, ha egy ilyen pasival jött vagy tesók, vagy barátok. Tehát szabad a pálya. Annyira kínos és megalázó volt nekem a helyzet. Ja és majdnem összeverekedtem velük. Teljesen elrontották a randit. Sajnos a kinézet nagyon is számít. Ha a lány mégis szeret, akkor a környezete ellenzi a kapcsolatot. És addig nem nyugszanak, míg nem szabotálják. Ez van. De neked sok sikert, és boldogságot! És ne hallgass a rosszindulatú beszólásokra!
2015. márc. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!