Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? OO

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem, de azt nem tudom, hogy én tetszek-e neki..

Az van, hogy szeptember közepe fele vettem először észre, hogy figyel egy srác. És azóta a mai napig látom, hogy néz engem. Reggelente egy busszal járunk suliba, ott is szokott. De mikor megkérdezte tőle a barátnőm, hogy tetszek neki azt írta, hogy nem igazán.

De akkor nem értem, hogy miért néz.

Szerintetek? /:


2010. dec. 10. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
péntek
2010. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy érdekesen csúnya fejed van! Komolyan mondom. Én is néztem már azért pasit a buszon, mert tök érdekes fejformája volt, és aranyosan csúnya... :D

Szegény néha elpirult, lehet azt hitte ő is, hogy "mi van"...... mint te.

19/N

2010. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 arbeitmachtfrei ***** válasza:
Esetleg bajusz...hmmm ( csak tipp)
2010. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

xD

nincs bajuszom sem csúnya fejem..

2010. dec. 10. 18:51
 5/6 anonim válasza:

há biztos h nem tetszel neki. az fix

21/L

2010. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 valaki112 ***** válasza:
Na hallgass ezekre a "nagy bölcsekre" itt előttem. A fiú mosolyog is rád vagy csak néz? Netalán tudsz róla valamit?
2010. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!