Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki112 kérdése:

Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Szóval...
2010. dec. 11. 16:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Hát szóval,van egy fiú aki egy osztályba jár velem és órákon sokszor összenézünk,mosolygunk egymásra és már sokszor utalt rá hogy tetszem neki(ha kell írok példát).És próbált beszélgetést kezdeményezni néhányszor.De én nem akarok elszállni mert nekem is nagyon tetszik de mostanában mintha kicsit elfordulna tőlem...Talán van valami baj? Vagy nem is tudom...De én nagyon nagyon szeretem őt.... Tetszem neki? Mit tegyek most?
2010. dec. 11. 16:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Írhatnál példákat.
2010. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Húúú...

Egyszer az osztályommal voltunk ilyen erdei iskolában és visszafelé a buszon bele akart ülni az ölembe,a vonaton meg végig engem nézett....

Egyszer a könyvtárban elkezdett nekem menőzni,tesin elkezdett előttem táncolni...xD

Akkor még jelentkezni kellett hogy ki megy az osztállyal a moziba és láttam hogy rámnéz hogy én megyek-e :D

Mikor egyszer majdnem beültem a iskolába a kanapén a fiúk közé (... xD) Akkor később mikor meglátott egy nagy kacér mosoly volt az üdvözlés....

Az egyik barátnőmmel együtt megyünk haza és mentünk ki a suliból aztán ő ott ült a suli előtt a korláton a tesójával és elkezd nekem integetni és:HÉÉÉ SZIAAA RÉKAAA (mivel engem Rékának hívnak xD) De az fura hogy csak nekem köszönt és ilyen "nagyon" o.o

Könyvtárban én meg 2 barátnőm és 2 fiú arról beszéltünk hogy ki kihez illik és mikor az egyik fiú mondta hogy én "hozzá illek"(mármint aki nekem tetszik) Ő pont jött és meghallotta és puszit küldött nekem :O

Egyszer Irodalom órán egy szöveget kellett olvasni és lány fiút-fiú lányt szólítás volt és az egyik fiú nem akart lányt szólítani és elkezdi a tanár:

Na de kisfiam most nem kell azon izgulni hogy kinek ki tetszik....

A "Tetszik" szónál rám nézett és aztán engem szólított olvasni de úgy hogy nem nézett föl a könyvéből se és nem keresgélt csak rögtön engem mondott :D

Akkor még a szokásos összenézések és a mosolyok... (am új gyerek az osztályban) És hát nagyjából ennyi azthiszem...

2010. dec. 11. 17:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi ez kicsit sok lett xDDD
2010. dec. 11. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
tetszel neki, csak fél.
2010. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tippre 12-13 évesek lehettek. Nos, akkor lehet. :)
2010. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a valászokat :D

De am amikor az egyik barátnőm megkérdezte hogy tetszem-e neki akkor az volt a valászá hogy : Á hagyjál már! :/ ez most nem-et jelent?

2010. dec. 11. 18:00
 8/8 anonim válasza:
Nálam is volt már ez a válasz és később bevallottam neki hogy tetszik és ő is bevallotta hogy tetszem neki úgyhogy ez azt jelentheti hogy igen tetszel neki!!
2011. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!