Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra tanárom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek karácsonyra tanáromnak?

Figyelt kérdés
szóval ő vele elég jól megvagyok... egy busszal járunk stb.. 24 éves.. én 17 .. mit vegyek neki karácsonyra ?
2010. dec. 11. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
tényleg nincs semmi ötleted? :D
2010. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez most komoly??? 1 busszal jártok a tanárod és te ajándékot szeretnél venni neki...
2010. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát ő .. nem tudom h vegyek e neki.. egyáltalán mert igazság szerint én szeretem őt nagyon :D
2010. dec. 11. 18:04
 4/9 bebycica ***** válasza:
Az attól függ milyen értékben gondolkozól?
2010. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
+sokat beszélünk stb :D
2010. dec. 11. 18:05
 6/9 A kérdező kommentje:
hát attól függ.. férjnél van.. gondolom arany gyürüt nem illik venni .. meg ékszert se..
2010. dec. 11. 18:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél neki semmit.Férjnél van,elbeszélget veled a buszon, mert tanít és ismer.Ennyi
2010. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bebycica ***** válasza:
Hűű.... én ha a helyebe lennék valami szép tollat vagy valami ilyesmiben gondolkoznék
2010. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Rossmannban láttam szép tollakat, ez tényleg jó ötlet. Rá vannak írva nevek is, meg olyanok is hogy kedvenc tanáromnak, legjobb barátomnak, meg mittomén.. Sok van.. Vannak még ilyen feliratokkal kulcstartók is, ilyen picike, vagy nagyobb bögrék, hűtőmágnesek szép idézetekkel, ilyen picike idézetes könyvek. Az ajándék mellé vehetsz neki még egy képeslapot, azokban is sokban van idézet, vagy te is beleírhatsz valamit. De nem csak a Rossmannban vannak ilyenek, hanem papírboltokban is láttam már, 100-asokban, lakásfelszerelés boltokban, karácsonyi piacon :), stb. Méghozzá ezek nem is olyan drágák, pár 100 Ft.
2010. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!