Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a gitáros srácokra tapadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gitáros srácokra tapadnak a lányok, akkor a gitáros lányokra is tapadnak a lányok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hee ?XD ezt most elírtad v cső lezbi vagy ?XD lévén hapi vok nem tom h tapadnak-e rá :P de 1x ismiztem 1 gitáros csajt :P bejövős :P bár lehet hogy csak a gitár tetszett XD
2010. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
persze, ezért hajtanak sokan a súlyemelő, testépítő lányokra.
2010. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Viccesen fogalmaztam meg a kérdést, de komolyan kérdezem :D
2010. dec. 12. 11:39
 4/14 anonim ***** válasza:
én is komolyan kérdeztem :P csak érdeklődsz / elírtad / vagy lezbi v ?:P egyikkel sincs bajom :P lezbi csajok aranyosak :P és a gitáros csajok is :P ha meg a kettő együtt XD grr :P kár h nem vok csaj XD
2010. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én gitáros csaj vagyok, de asszem csak a pasik tapadnak rám, legalábbis a csajok még nem mondták hogy tapadjának :)
2010. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
na akk egymásra találtatok XD
2010. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A gitáros srácokra se tapadnak a lányok, ha csúnyák :P
2010. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
zongorára is buknak XD megérte tanulni XD legalábbis a célpontom bukik hehe:P
2010. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát ebböl nem sokat tudtam meg :)
2010. dec. 12. 12:13
 10/14 anonim ***** válasza:

talán mert nem tudjuk mise :P lehet buknak lehet nem :P de még mnidig nem tom hogy lezbi v csak érdeklődő vagy :P


érdekes az 1x biztos XD

2010. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!