Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha tapadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha tapadnak rám a férfiak?

Figyelt kérdés
Elég nagyképűnek hangozhat a mondatom, nem akartam hogy ez legyen, de igy volt legegyszerűbb... Szó szerint tapadnak rám. De nem vagyok külsőre semmi különös, átlagosnak mondanám magam. Volt, aki rondának mondott, volt aki szépnek. Én nem tudom melyik vagyok, de már nem is érdekel. Mindenesetre alacsony vagyok,pattanásaim vannak olykor, és szükségem lenne egy fogszabira is, csak nincs pénzem. Élvezem az életet. És tapadnak rám a pasik. És ez őszintén szólva zavar.
2011. okt. 14. 23:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Ez elég érdekes. Az alapján ahogy leírtad magad, nekem nem keltetted fel az érdeklődésem. Fogalmam sincs miért tapadnak:)
2011. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Használd ki, és örülj neki. :) Ne félj, egy bizonyos kor után nem fognak tapadni, és akkor meg milyen sz.r érzés lesz, hogy a kutya se néz már rád az utcán.
2011. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem meg élvezd! Eljön az idő, mikor majd a kutyának sem fogsz kelleni, és akkor bizony jó lesz erre visszagondolni. :)

(pl. mikor már vén mamika leszel)

Én élvezem...de nagyon! ;)


24/N

2011. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező a leírásból kihagyta, hogy a mellbősége 98cm. :)
2011. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Élvezd ki szerintem. Biztos csinos vagy, magabiztos és jó a kisugárzásod!:)
2011. okt. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mellbőségem 80, mell alatt 68. Szóval még csak a B sincs meg :)
2011. okt. 14. 23:12
 7/27 anonim ***** válasza:
Járunk? :D
2011. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok semmi különös kinézetre. Elsőnek pedig: pár sorból igazán nem lehet megismerni egy embert, főleg abból nem, amiket leírtam.
2011. okt. 14. 23:16
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg a kisugárzásodban, egyéniségedben van valami, ami vonzó, és ez sokkal többet ér, mint a műnők egyenkinézete.
2011. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

"De nem vagyok külsőre semmi különös, átlagosnak mondanám magam. "


Az átlagosak a legnépszerűbbek, mert a férfiak nagy része kerüli a túl szépeket, a csúnyák iránt nem érdeklődik, tehát győz az átlagos nő.


"Élvezem az életet."


Akkor biztos keveset picsogsz meg hisztizel, viszont sokat mosolyogsz, azaz jó nő vagy. Ez vonzza a férfiakat.


Ha azt akarod, hogy kevésbé legyél vonzó, akkor vágj ellenséges arcot, kényeskedj, moralizálj, valamint felváltva sírj és vihogj idétlenül.

2011. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!