Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit? Remélem, nem.

Figyelt kérdés

Idén sulit váltottam (utolsó évem). Van egy fiú osztálytársam, akivel néha beszélgetünk. Van pár közös témánk, úgy érzem, viszonylag jól kijövünk, meg szimpatikus benne hogy értelmes és művelt (nem mint a többi osztálytársunk, akik folyton csak a szgépes játékokról dumálnak...). Viszont egyáltalán nem az esetem a szőke haj, kék szem-párosítás, az meg pláne nem szimpi, hogy bár szelídnek mutatja magát, pl. osztálytársainkról, tanárainkról sokszor gyűlölettel beszél. Ez megdöbbent. Néha úgy érzem, hogy egyrészt olyan dolgokat kritizál, amikről az illetők egyáltalán nem tehetnek (pl. külső), másrészt pedig túl gyakran jönnek elő ilyen témák. Szóval ezek miatt nem akarok tőle semmit, max. barátságot.

Viszont nem tudom, hogy ő mit akar... Egyszer pl. hívott kávézni, azt elutasítottam, azzal, hogy nem érek rá mert tanulnom kell (ez igaz is volt), egyszer meg elkérte az emilemet, hogy "majd átküldi a novellaelemzést", pont, amiről előtte egy perccel mondtam, hogy megvan... Meg órán, hogy üljek mellé (nálunk mindenki oda ül, ahova akar, nincs ülésrend). Ja, és a legfurább, hogy azt mondta, van barátnője, közben iwiwen egyedülálló, és a képei közt sincs "barátnős" kép. Szóval teljesen bizonytalan vagyok, hogy most mi is van. Nem akarom, hogy a viselkedésemet félreértelmezze, és azt higgye, akarok tőle valamit, szóval nem akarom hülyíteni...

Szerintetek??? Csak túlkombinálom vagy tényleg érez vmit?


2010. dec. 12. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj vele kávézni, ha akar valamit, úgyis elejt pár célzást, amire te is célzásokkal válaszolhatsz.
2010. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hm, köszi... de szerinted? Melyik valószínűbb?
2010. dec. 12. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi különös a viselkedésében.
2010. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem is mondtam...
2010. dec. 13. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet akar valamit. Mondmeg neki,hogy te semmi kép!
2010. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Épp ez az... Ha egyenesen megmondaná, arra én is egyenesen mondhatnék nemet. De amíg nem vagyok biztos benne, feleslegesen nem akarok semmi ilyesmit mondani neki, mert ha nem is akart semmit, akkor nagyon-nagyon kínos helyzetbe kerülnék...


Más volt már ilyen helyzetben? Vagy ki tud hámozni valamit ebből a történetből? Jól jönne még pár jótanács meg tipp...


Az eddigieket meg köszönöm! :-)

2010. dec. 15. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy említsd meg a barátodat, ha nincs, találj ki egyet, vagy tereld a szót álmaitok párjára, és a tiéd mindenben az ő ellentéte legyen.
2010. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez nagyon jó tipp! :-)


Aki szeretne, írjon még! :-)

2010. dec. 15. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!